Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Разом із парою йде вода у прасці Tefal Express GV 7150, ремонт прасок парогенераторів.

Закінчення ремонту: 03.02.2020
Замовлення №: 00030
✓ Пристрій, виробник, модель

Праска парогенератор Тефаль Express GV 7150 з потужністю 2200 Вт, об'ємом резервуара 1400 мл та тиском пари 4,5 бар. У парогенераторі використовується підошва Ultragliss Diffusion, вбудована система Аnticalc, індикатор нагріву, а також передбачена можливість вертикального відпарювання. Функція постійної пари становить 110 г/хв. Корпус праски парогенератора має стильний дизайн, представлений у біло-синіх тонах.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця праска з парогенератором надійшла з несправністю - разом із парою йде вода, вона витікає, навіть не при натисканні кнопки. На прийманні замовник розповів, що коли виникла проблема, він самостійно розібрав праску, щось відключив, при цьому такі дії проблему не вирішили. Тепер він вирішив, щоб ремонт прасок парогенераторів виконали спеціалісти нашого сервісного центру.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній вигляд цієї праски парогенератора хороший, що підтверджує перша світлина, у нього чистий, акуратний корпус. У ході проведеної первинної діагностики вдалося дізнатися, що неправильно встановили ручку регулятора термостата (див. світлину №2), тому праска не до кінця нагрівалася, а в бойлер через отвір для декальцинації під зав'язку залили воду (не вгору в бак, а збоку), через це порушилася робота усієї системи – пари майже не було та витікала вода. З такою несправністю необхідний ремонт прасок парогенераторів.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано відновлення нормальної роботи парогенератора, зроблено чищення системи подачі пари, для чого праску довелося повністю розібрати (добре видно на світлинах №3, 4 та 5). Після такого ремонту прасок парогенераторів його роботу перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру, заявлену несправність вдалося повністю усунути, оскільки тепер пар подається відмінно. На цей ремонт із позитивним результатом видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення нормальної роботи парогенератора, чищення системи подачі пари клієнт заплатив 800 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку основною причиною виникнення несправності, та як наслідок ремонту, став людський фактор, а саме неправильна експлуатація пристрою. Разом із парою йшла вода, тому що користувач залив воду не вгору в бак, а збоку, звідки вона зливається після декальцинації, що повністю порушило роботу всієї системи. Мало того, замість того, щоб негайно віднести праску до сервісного центру, користувач намагався самостійно вирішити проблему, розібравши її та щось відключивши.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеного ремонту та усунення несправності, замовнику рекомендовано при виникненні якихось проблем нічого більше самостійно не робити, не експериментувати! Також необхідно уважно ознайомитися з інструкцією з експлуатації цієї праски парогенератора та неухильно її виконувати. Використовувати для прасування тільки фільтровану воду!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.