Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається праска з парогенератором Grundig SIS 7040, сервіс з ремонту прасок.

Закінчення ремонту: 07.04.2020
Замовлення №: 00181
✓ Пристрій, виробник, модель

Парогенератор Грюндик SIS 7040 з потужністю 2400 Вт та з керамічною підошвою. Парова прасувальна станція наділена резервуаром для води місткістю 1.7 літра, що дозволить виконувати тривалу фазу відпарювання та прасування до того, як праску потрібно знову наповнити водою. При необхідності користувач може скористатися функцією вертикального прасування з парою, вибравши один із трьох режимів - низький, середній або високий. Для підтримки ефективності та продовження терміну служби, а також запобігання утворенню накипу на одязі, праска наділена помаранчевим індикатором «Видалення накипу». Тиск пари цієї праски 4.5 бар, а його кількість становить 100 г/хв.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовниця звернулася в наш сервіс з ремонту прасок з проблемою - не вмикається праска з парогенератором. Коли виникла проблема, вона подумала, що її потрібно почистити. При цьому такі дії не дали бажаного результату, парогенератор так і не включився. Від неї дізналися, що праска була придбана більше в робочих цілях, ніж просто для прасування, тому використовується досить інтенсивно. Також замовниця повідомила, що в той день, коли праска вийшла з ладу, в приміщенні, де вона використовувалася, часто блимало світло. Тому виникнення несправності вона якимось чином пов'язує з цим. Оскільки проблема в роботі пристрою виникла вперше, раніше до сервісу з ремонту прасок вона ще не зверталася. Також замовниця попросила виконати ремонт якнайшвидше, оскільки парогенератор постійно потрібний для роботи.

✓ Діагностика сервісним центром

Ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у сервісі з ремонту прасок, відповідно взялися за відновлення його роботи. На першій та другій світлині видно, що зовнішній стан парогенератора добрий. Він має чистий, без механічних пошкоджень корпус. Безпосередньо сама праска також виглядає досить пристойно, у неї чиста та акуратна підошва. Щоб сервіс з ремонту прасок був максимально результативним, необхідно точно визначити причину, через яку виникла несправність. Після розбирання праски з'ясували, що у ній використовується реле TIANBO D-12VDC-S-H. При цьому в ході виконання детальної (поглибленої) діагностики вдалося точно визначити, що з ладу вийшли одночасно два модулі - блок живлення як причина та модуль управління як наслідок.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю сервіс з ремонту прасок полягав у наступному: для відновлення модулів живлення та управління, що вийшли з ладу, довелося перепаяти різні радіодеталі, включаючи діод, резистор, конденсатори. Також виконано заміну мережевого трансформатора 220-12 В 200 мА та оптрону MOC 3021, які повністю вийшли з ладу та ремонту не підлягали (добре видно на світлині №4). Після наведеного вище сервісу з ремонту прасок вона увімкнулася, однак виявилася інша несправність. Зокрема, постійно подається пара, не працює кнопка на прасці. Цю проблему також вдалося усунути, для чого виконали чищення електромагнітного клапана, на якому зібрався накип. В результаті всі несправності результативно усунуті, на першій світлині видно, що праска вмикається, світяться індикатори. Роботу парогенератора перевірено в умовах майстерні. На наданий сервіс з ремонту прасок замовниця отримала гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт БЖ, модуля управління з заміною деталей, заміна трансформатора та оптрона, чищення клапана коштували 1000 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, причиною виникнення заявленої замовницею несправності (праска не включалася) став сильний стрибок напруги мережі, в результаті якого з ладу вийшли модуль живлення та модуль управління. У сервісному центрі, здаючи парогенератор у ремонт вона сама повідомила, що того дня сильно блимало світло. Після наданого сервісу з ремонту прасок проблему не було вирішено до кінця. Це пов'язано з тим, що виявилася інша несправність, пов'язана з тим, що на електромагнітному клапані зібралася неприпустима кількість вапняного нальоту, тому кнопка не працювала та постійно виходила пара.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб при подальшій експлуатації праски не виникало подібних несправностей, замовниці надано ряд рекомендацій. В першу чергу вони стосувалися того, щоб якнайшвидше придбати спеціальний стабілізатор напруги, який оберігатиме наявну техніку від перепадів напруги мережі. Також рекомендовано використовувати для прасування виключно фільтровану воду, яка виключить появу накипу, що негативно впливає на роботу парогенератора. У разі виникнення будь-яких проблем самостійно праску більше не розбирати та нічого не робити! Найкраще рішення - звернення до сервісу з ремонту прасок!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.