Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не парує під час прасування праска з парогенератором Tefal GV 8960, ремонт праски з бойлером.

Закінчення ремонту: 12.03.2020
Замовлення №: 00128
✓ Пристрій, виробник, модель

Ефективний парогенератор Тефаль Pro Express Total GV8960 потужністю 2400 Вт, тиском пари 6 бар та безліччю сучасних функцій. Модель з системою електронного регулювання Smart Technology та підошвою Autoclean, що самоочищається. Ця праска з бойлером наділена паровим ударом 340 г/хв та постійною подачею пари 120 г/хв. У парогенераторі використовується Еко функція, а також функція автоматичного відключення із системою автоматичного змотування шнура. Праска зі швидким нагріванням має резервуар для води 1,8 літра.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовниці потрібен ремонт праски з бойлером, яка під час прасування перестала парувати. Від неї дізналися, що пристрій використовується інтенсивно, а для прасування бралася звичайна вода з-під крана. Коли сталася несправність, вона намагалася самостійно почистити бойлер, але це не допомогло розв'язати проблему. Щоб не нашкодити ще більше, одразу ж звернулися за допомогою до нашого сервісного центру.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох фото видно, що зовнішній стан цієї праски з бойлером добрий, на корпусі немає механічних пошкоджень, шнур також цілий. Щоб точно визначити, що стало причиною виникнення несправності, пристрій розібрали й провели діагностику. Виявилось, що проблема в системі подачі води та пари, яка сильно забита вапняним нальотом. Саме тому відсутня подача пари, а відповідно ремонт праски з бойлером неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

В такій ситуації ремонт полягав у чищенні, промиванні, декальцинації системи подачі води й пари від вапняного нальоту, що скупчився за час експлуатації. Для цього використовували спеціальний засіб для очищення від накипу. Після такого ремонту праски з бойлером його роботу перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру - праска подає пару.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт праски з бойлером, куди входить чищення, промивання, декальцинація системи подачі пари замовниця заплатила 600 грн.

✓ Причини несправності

Майстри нашого сервісного центру часто стикаються з подібними проблемами, що виникають у роботі прасок із бойлерами. Основною причиною відсутності пари стало те, що система подачі води та пари була сильно забита накипом. Таке трапляється, коли для прасування використовується не фільтрована, а звичайна вода з-під крана з великою кількістю домішок.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендуємо використовувати для прасування виключно фільтровану воду! Якщо в праски з бойлером знову виникнуть якісь проблеми, нічого більше самостійно не робити (не розбирати, не чистити), а негайно звертатися за допомогою до фахівців. Вони проведуть діагностику, правильно визначать причину несправності та успішно її усунуть.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.