Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Протікає вода знизу в Tefal Express Compact Easy Control GV7620, ремонт прасок з парогенератором.

Закінчення ремонту: 14.06.2019
Замовлення №: 90323
✓ Пристрій, виробник, модель

Праска з наявністю парогенератора Тефаль Express Compact Easy Control GV7620, наділений потужністю 2200Вт, в ньому використовується підошва Ultragliss, є паровий удар 200 г/хв., А також постійна подача пара 120 г/хв. У даній моделі застосована система електронного регулювання Smart technology easy control.

✓ Заявлена несправність замовником

Майстри нашого сервісного центру протягом тривалого часу виконують ремонт прасок з парогенератором, тому мають в цій сфері великий досвід роботи. В даному випадку праска надійшла із заявленою несправністю - протікає вода знизу основного блоку, також погано йде пар (слабкий напір пара). Замовник попросив, щоб ремонт виконали в стислі терміни, оскільки вона використовується для роботи.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від праски хороше, на світлині №1 добре видно, що корпус хоч і потертий в деяких місцях, однак чистий, акуратний і без будь-яких пошкоджень. Після його розбирання, що необхідно для того, щоб провести діагностику і подальший ремонт прасок з парогенератором з'ясувалося, що контейнер потік, верхня частина парогенератора погано приклеєна до основи (див. світлину №3). Імовірно така проблема могла виникнути з двох причин - або це заводський брак, який проявився під час використання, або праска впала на підлогу. Крім того, всередині на деталях утворився накип.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт полягав у наступному: виконана реставрація контейнера для води, для чого довелося використовувати такі матеріали, як термосілікон, епоксидний клей. Виконана також декальцинація. Після такого ремонту прасок з парогенератором вона перевірена на працездатність. Вода більше не підтікає, натиск пара хороший.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з урахуванням того, що довелося використовувати різні матеріали для відновлення склав 700 грн.

✓ Причини несправності

Причин, які спровокували виникнення такої несправності, дві - це міг бути заводський брак, або ж механічний вплив на праску, а саме падіння з висоти. Крім того, для прасування використовувалася звичайна, а не фільтрована вода, в результаті чого утворився вапняний наліт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано користуватися праскою з парогенератором максимально акуратно, намагатися, щоб вона більше не падала. Використовувати для прасування тільки фільтровану воду!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.