Протікає вода знизу в Tefal Express Compact Easy Control GV7620, ремонт прасок з парогенератором.

Замовлення №: 
90323
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Праска з наявністю парогенератора Тефаль Express Compact Easy Control GV7620, наділений потужністю 2200Вт, в ньому використовується підошва Ultragliss, є паровий удар 200 г/хв., А також постійна подача пара 120 г/хв. У даній моделі застосована система електронного регулювання Smart technology easy control.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Майстри нашого сервісного центру протягом тривалого часу виконують ремонт прасок з парогенератором, тому мають в цій сфері великий досвід роботи. В даному випадку праска надійшла із заявленою несправністю - протікає вода знизу основного блоку, також погано йде пар (слабкий напір пара). Замовник попросив, щоб ремонт виконали в стислі терміни, оскільки вона використовується для роботи.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перше враження від праски хороше, на світлині №1 добре видно, що корпус хоч і потертий в деяких місцях, однак чистий, акуратний і без будь-яких пошкоджень. Після його розбирання, що необхідно для того, щоб провести діагностику і подальший ремонт прасок з парогенератором з'ясувалося, що контейнер потік, верхня частина парогенератора погано приклеєна до основи (див. світлину №3). Імовірно така проблема могла виникнути з двох причин - або це заводський брак, який проявився під час використання, або праска впала на підлогу. Крім того, всередині на деталях утворився накип.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В даному випадку ремонт полягав у наступному: виконана реставрація контейнера для води, для чого довелося використовувати такі матеріали, як термосілікон, епоксидний клей. Виконана також декальцинація. Після такого ремонту прасок з парогенератором вона перевірена на працездатність. Вода більше не підтікає, натиск пара хороший.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт з урахуванням того, що довелося використовувати різні матеріали для відновлення склав 700 грн.

✓ Причини несправності: 

Причин, які спровокували виникнення такої несправності, дві - це міг бути заводський брак, або ж механічний вплив на праску, а саме падіння з висоти. Крім того, для прасування використовувалася звичайна, а не фільтрована вода, в результаті чого утворився вапняний наліт.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано користуватися праскою з парогенератором максимально акуратно, намагатися, щоб вона більше не падала. Використовувати для прасування тільки фільтровану воду!

ремонт праски Tefal Express Compact Easy Control GV7620
ремонт праски Tefal Express Compact Easy Control GV7620
ремонт праски Tefal Express Compact Easy Control GV7620
ремонт праски Tefal Express Compact Easy Control GV7620

Коментувати