Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не виходить пара із сопла в парогенераторі Philips GC8620/02 PerfectCare Aqua, ремонт праски Philips.

Закінчення ремонту: 17.09.2019
Замовлення №: 90592
✓ Пристрій, виробник, модель

Праска (парогенератор) Філіпс GC 8620 PerfectCare Aqua (Philips) потужністю 2400 Вт, об'ємом резервуара 2.2 літра, а також тиском 5 бар з інтенсивністю 120 г/хв. Модель доповнена системою очищення від накипу, функцією вертикального відпарювання, у ній використовується якісна підошва SteamGlide. Зручно працювати праскою допомагає паровий носик, добираючись до незручних місць.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця праска від відомого виробника Philips надійшла з проблемою - при натисканні кнопки подачі пари з сопла пар не виходить, при цьому нагрівання праски є. Тому потрібний ремонт праски Philips. Зі слів замовника дізналися, що парогенератор використовується досить інтенсивно, при цьому ламається вперше, тому раніше його ще не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

Праска надійшла в хорошому стані, у неї досить акуратний зовнішній вигляд, підставка без будь-яких механічних пошкоджень, безпосередньо сама праска та її підошва теж без пошкоджень (добре видно на світлині №1). Під час проведення діагностичних робіт стало зрозуміло, що з ладу вийшла ручка праски, зламана кнопка подачі пари, відповідно ремонт праски Philips має бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні ланцюгів комутації подачі пари (див. світлину №3), що дозволило повністю вирішити проблему, оскільки після ремонту праски Philips пар із сопла виходить дуже добре (можна побачити на останньому фото), кнопка натискається з легкістю.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню ланцюгів комутації подачі пари у прасці Philips коштував 500 грн.

✓ Причини несправності

В такому випадку основною причиною виникнення такої несправності, коли у прасці з сопла відмовлялася виходити пара стало те, що погано спрацьовувала кнопка, яка була зламана. Це могло бути спровоковано тим, що під час експлуатації на неї постійно сильно натискали.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитися з парогенератором максимально акуратно. Під час прасування на кнопку із зусиллям не тиснути, використовувати тільки фільтровану воду, завдяки чому не утворюватиметься вапняний наліт, відповідно праска від компанії Philips працюватиме довго без ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.