Тече вода знизу корпусу у прасці з парогенератором Tefal Express GV 7150, ремонт парогенератора Tefal.

Замовлення №: 
00176
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Праска парогенератор Тефаль Express GV 7150 (Tefal) з потужністю 2200 Вт, режимом постійної пари 110 г/хв та паровим ударом. За потреби користувач має можливість скористатися функцією вертикального відпарювання. Модель оснащена інтегрованою системою Anticalc для легкого розгладження жорстких складок з будь-якої тканини, а також індикатором нагріву. У парогенераторі від популярної компанії Tefal використовується якісна підошва Ultragliss Diffusion, а також резервуар для води об'ємом 1400 мл.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нас за допомогою звернулася клієнтка та попросила виконати ремонт парогенератора Tefal, оскільки у його роботі виникли проблеми. Зокрема, тече вода знизу корпусу. Вона каже, що суха пара повинна йти після більш ніж 4 секунд натиснутої кнопки, однак пара не видається. Також від неї дізналися, що парогенератор інтенсивно використовується з робочою метою, при цьому зламався вперше.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт парогенератора Tefal, необхідно розібратися в тому, що стало причиною виникнення несправності. Для цього завжди виконується діагностика. В цілому, загальний стан цієї праски хороший, його корпус та підошва без механічних пошкоджень (див. світлини №1 та 2). Після того, як парогенератор розібрали та провели діагностику, з'ясували, що несправність досить серйозна. Як виявилося, з ладу вийшов бойлер, у ньому за час експлуатації зібрався шар вапняного нальоту, несправна система подачі води, від брудної води почав руйнуватися клапан випуску пари.

✓ Ремонт сервісним центром: 

У цій ситуації вжито такі дії: виконано усунення течі, зроблено чищення від накипу, для чого використовувався засіб для видалення накипу в парових прасках. Замінений клапан бойлера, що вийшов з ладу (видно на останній світлині). Після такого ремонту парогенератора Tefal його робота перевірена в умовах сервісного центру, вода знизу корпусу не тече, пара є. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За усунення течі, чищення парогенератора від накипу, а також заміну клапана бойлера замовниця заплатила 1200 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною того, що в парогенераторі від популярного виробника Tefal знизу корпусу протікала вода, не було пари, є те, що з ладу вийшла система подачі води, несправним виявився бойлер, у якому був вапняний наліт. Оскільки для прасування замовниця використовувала не фільтровану воду, від брудної води почав руйнуватися клапан випуску пари. Всі ці фактори негативно позначилися на роботі праски і в результаті вона вийшла з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту з позитивним результатом замовниці рекомендовано заливати дистильовану або демінералізовану воду у бойлер! Якщо в роботі парогенератора знову виникнуть проблеми, їх вирішення довірити фахівцям сервісного центру, які проведуть діагностику, точно визначать причину несправності та результативно її усунуть.

ремонт парогенератора Tefal Express GV 7150
ремонт парогенератора Tefal Express GV 7150
ремонт парогенератора Tefal Express GV 7150
ремонт парогенератора Tefal Express GV 7150
ремонт парогенератора Tefal Express GV 7150

Коментувати