Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тече вода знизу корпусу у прасці з парогенератором Tefal Express GV 7150, ремонт парогенератора Tefal.

Закінчення ремонту: 30.03.2020
Замовлення №: 00176
✓ Пристрій, виробник, модель

Праска парогенератор Тефаль Express GV 7150 (Tefal) з потужністю 2200 Вт, режимом постійної пари 110 г/хв та паровим ударом. За потреби користувач має можливість скористатися функцією вертикального відпарювання. Модель оснащена інтегрованою системою Anticalc для легкого розгладження жорстких складок з будь-якої тканини, а також індикатором нагріву. У парогенераторі від популярної компанії Tefal використовується якісна підошва Ultragliss Diffusion, а також резервуар для води об'ємом 1400 мл.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас за допомогою звернулася клієнтка та попросила виконати ремонт парогенератора Tefal, оскільки у його роботі виникли проблеми. Зокрема, тече вода знизу корпусу. Вона каже, що суха пара повинна йти після більш ніж 4 секунд натиснутої кнопки, однак пара не видається. Також від неї дізналися, що парогенератор інтенсивно використовується з робочою метою, при цьому зламався вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт парогенератора Tefal, необхідно розібратися в тому, що стало причиною виникнення несправності. Для цього завжди виконується діагностика. В цілому, загальний стан цієї праски хороший, його корпус та підошва без механічних пошкоджень (див. світлини №1 та 2). Після того, як парогенератор розібрали та провели діагностику, з'ясували, що несправність досить серйозна. Як виявилося, з ладу вийшов бойлер, у ньому за час експлуатації зібрався шар вапняного нальоту, несправна система подачі води, від брудної води почав руйнуватися клапан випуску пари.

✓ Ремонт сервісним центром

У цій ситуації вжито такі дії: виконано усунення течі, зроблено чищення від накипу, для чого використовувався засіб для видалення накипу в парових прасках. Замінений клапан бойлера, що вийшов з ладу (видно на останній світлині). Після такого ремонту парогенератора Tefal його робота перевірена в умовах сервісного центру, вода знизу корпусу не тече, пара є. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За усунення течі, чищення парогенератора від накипу, а також заміну клапана бойлера замовниця заплатила 1200 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в парогенераторі від популярного виробника Tefal знизу корпусу протікала вода, не було пари, є те, що з ладу вийшла система подачі води, несправним виявився бойлер, у якому був вапняний наліт. Оскільки для прасування замовниця використовувала не фільтровану воду, від брудної води почав руйнуватися клапан випуску пари. Всі ці фактори негативно позначилися на роботі праски і в результаті вона вийшла з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовниці рекомендовано заливати дистильовану або демінералізовану воду у бойлер! Якщо в роботі парогенератора знову виникнуть проблеми, їх вирішення довірити фахівцям сервісного центру, які проведуть діагностику, точно визначать причину несправності та результативно її усунуть.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.