Перестала гріти під час прасування, не включається праска Philips EasyCare GC 3551, ремонт електропраски.

Замовлення №: 
00039
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Електропраска Філіпс EasyCare GC 3551 з потужністю 2300 Вт, потужністю парового удару 130 г/хв та об'ємом резервуара для води 300 мл. У прасці використовується якісна алюмінієва підошва Anodilium, є функція автоматичного відключення, вертикального відпарювання та система «Крапля-Стоп». В електропрасці передбачений шнур, довжиною 2.5 метра, чого цілком вистачає для зручного, комфортного прасування.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Ця праска надійшла до нашої майстерні зі скаргою - під час прасування білизни перестала гріти, підошва повністю холодна. З цієї причини замовнику потрібний ремонт електропраски. Від нього дізналися, що це перша несправність, до цього праска працювала нормально та жодних проблем не виникало. На запитання – яку воду він використовує для прасування, клієнт відповів, що звичайну водопровідну. На прийманні електропраска взагалі не включилася.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Праска надійшла в нормальному стані, на першій світлині видно, що її експлуатують та досить інтенсивно. При цьому підошва праски у відмінному стані, вона не подряпана, на ній відсутні якісь механічні пошкодження, про що свідчить світлина №2. Перш ніж виконувати ремонт електропраски, її повністю розібрали, провели діагностику та з'ясували, що причиною несправності став вихід з ладу плати, а також ланцюгів нагріву підошви, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю ремонт полягав у пропаюванні плати, відновленні ланцюгів нагріву підошви. Після вищеописаного результативного ремонту електропраски заявлена несправність повністю усунена, пристрій вмикається, нагрівання підошви відновлено. Праску перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Пропайка плати управління, відновлення ланцюгів нагріву підошви коштували замовнику 400 грн.

✓ Причини несправності: 

У цьому конкретному випадку в електропрасці не було нагріву через те, що з ладу вийшли ланцюги нагріву підошви. Те, що він відмовлявся включатися, пов'язано з тим, що несправною виявилася плата. Виникнення вищеописаних несправностей може бути пов'язане з інтенсивною експлуатацією пристрою, мало того, для прасування завжди використовувалася хлорована вода з-під крана.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано використовувати для прасування виключно фільтровану воду. Періодично за електропраскою доглядати! У разі виникнення будь-яких збоїв у роботі негайно звернутися до сервісного центру.

ремонт електропраски Philips EasyCare GC 3551
ремонт електропраски Philips EasyCare GC 3551
ремонт електропраски Philips EasyCare GC 3551
ремонт електропраски Philips EasyCare GC 3551

Коментувати