Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестала гріти під час прасування, не включається праска Philips EasyCare GC 3551, ремонт електропраски.

Закінчення ремонту: 27.01.2020
Замовлення №: 00039
✓ Пристрій, виробник, модель

Електропраска Філіпс EasyCare GC 3551 з потужністю 2300 Вт, потужністю парового удару 130 г/хв та об'ємом резервуара для води 300 мл. У прасці використовується якісна алюмінієва підошва Anodilium, є функція автоматичного відключення, вертикального відпарювання та система «Крапля-Стоп». В електропрасці передбачений шнур, довжиною 2.5 метра, чого цілком вистачає для зручного, комфортного прасування.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця праска надійшла до нашої майстерні зі скаргою - під час прасування білизни перестала гріти, підошва повністю холодна. З цієї причини замовнику потрібний ремонт електропраски. Від нього дізналися, що це перша несправність, до цього праска працювала нормально та жодних проблем не виникало. На запитання – яку воду він використовує для прасування, клієнт відповів, що звичайну водопровідну. На прийманні електропраска взагалі не включилася.

✓ Діагностика сервісним центром

Праска надійшла в нормальному стані, на першій світлині видно, що її експлуатують та досить інтенсивно. При цьому підошва праски у відмінному стані, вона не подряпана, на ній відсутні якісь механічні пошкодження, про що свідчить світлина №2. Перш ніж виконувати ремонт електропраски, її повністю розібрали, провели діагностику та з'ясували, що причиною несправності став вихід з ладу плати, а також ланцюгів нагріву підошви, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у пропаюванні плати, відновленні ланцюгів нагріву підошви. Після вищеописаного результативного ремонту електропраски заявлена несправність повністю усунена, пристрій вмикається, нагрівання підошви відновлено. Праску перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Пропайка плати управління, відновлення ланцюгів нагріву підошви коштували замовнику 400 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку в електропрасці не було нагріву через те, що з ладу вийшли ланцюги нагріву підошви. Те, що він відмовлявся включатися, пов'язано з тим, що несправною виявилася плата. Виникнення вищеописаних несправностей може бути пов'язане з інтенсивною експлуатацією пристрою, мало того, для прасування завжди використовувалася хлорована вода з-під крана.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано використовувати для прасування виключно фільтровану воду. Періодично за електропраскою доглядати! У разі виникнення будь-яких збоїв у роботі негайно звернутися до сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.