Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відсутня подача пари в прасці з парогенератором Karcher 1801 B, терміновий ремонт парових прасок.

Закінчення ремонту: 23.03.2020
Замовлення №: 00178
✓ Пристрій, виробник, модель

Прасувальна система Kercher 1801 B зі споживаною потужністю 2200 Вт, тиском пари 3,2 бар і об'ємом бака для води 800 мл. Дана парова праска розігрівається за 4 хвилини, має вертикальне відпарювання, регулювання потоку пари й захисний замок. Покриття робочої поверхні праски виконано з нержавіючої сталі. Максимальна температура пари 145°.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашої майстерні звернулася замовниця з проханням виконати терміновий ремонт парових прасок, оскільки немає подачі пари. Коли сталася несправність, то намагалися самостійно її усунути, проте до позитивного результату це не призвело. Від неї також дізналися, що парова праска інтенсивно використовується в робочих цілях, саме тому необхідно, щоб ремонт виконали якнайшвидше. Також нам повідомили, що завжди для прасування використовували воду з-під крана.

✓ Діагностика сервісним центром

Якщо глянути на перші дві світлини, то здається, що парова праска в хорошому стані, має акуратний корпус, без будь-яких механічних пошкоджень. Проте, як виявилося, переплетення шланга частково відсутнє, підгоріли контакти й розплавився корпус обох вимикачів. Оскільки ремонт намагалися виконати самостійно та виконали неправильну комутацію мережевого підключення, то праска не включилася взагалі. Тому актуальний терміновий ремонт парових прасок, оскільки діагностика показала, що з ладу вийшли мережеві ланцюги й потрібне їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт з такою несправністю полягав у відновленні мережевого підключення, заміні високопотужних перемикачів у кількості двох штук (добре видно на світлині №5). Після такого термінового ремонту парових прасок подача пари повністю відновлена (перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру). Замовниці на цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості ремонт по відновленню мережевого підключення та заміни двох перемикачів коштував 1200 грн.

✓ Причини несправності

У цьому парогенераторі не було подачі пари, оскільки з ладу вийшли мережеві ланцюги, знадобилося відновлення мережевого підключення та заміна двох перемикачів, у яких підгоріли контакти й розплавився корпус. Крім того, коли виникла проблема, її намагалися вирішити самостійно, при цьому ще більше посилили й так непросту ситуацію.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вдалого ремонту, який виконали якнайшвидше, замовниці рекомендовано використовувати для прасування тільки фільтровану воду! Якщо в роботі парової праски знову виникнуть проблеми, нічого більше самостійно не робити (не розбирати!), а відразу звертатися за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.