Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відсутній нагрів в прасці з парою Tefal FV9657 Ultimate 570, ремонт парової праски.

Закінчення ремонту: 21.06.2019
Замовлення №: 90397
✓ Пристрій, виробник, модель

Праска з подачею пари Тефаль Ultimate Anti-Calc FV9657, котра зібрана у Франції, з металокерамічною підошвою Autoclean. У прасці використовується унікальна насадка Textile Care ™, завдяки чому можна розгладжувати неслухняні складки. Модель з потужністю 2600Вт, відрізняється потужним турбо-паром, наявністю протикраплинної системи, автоматичним відключенням, обертанням шнура на 360 градусів.

✓ Заявлена несправність замовником

Праска поступила в нашу майстерню через те, що відсутній нагрів. Зі слів замовника, при включенні праски в розетку нічого не відбувається, підошва залишається холодною. Він попросив, щоб ремонт парової праски був виконаний якнайскоріше, оскільки вона постійно використовується в побуті.

✓ Діагностика сервісним центром

Корпус праски в хорошому стані, однак на світлині №2 добре видно, що сильно пошкоджена підошва, на якій утворився нагар. Після того, як праску розібрали, що необхідно, щоб виконати діагностику і подальший ремонт парової праски з'ясували, що за час експлуатації всередині накопичилося багато пилу і бруду (див. світлину №4). Після проведення діагностичних робіт стало зрозуміло, що проблема в підошві.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту парової праски потрібне відновлення термозахисту. Виконана загальна чистка від пилу і бруду. В результаті праска включилася, нагрівається добре і швидко. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт по відновленню термозахисту, а також чистка від пилу обійшлися замовнику 300 грн.

✓ Причини несправності

Причиною, що сприяла виникненню даної несправністі стало неправильне використання праски з боку користувача. Про це свідчить зовнішній вигляд зіпсованої підошви, на якій утворився нагар.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути ремонту в подальшому, який вже може виявитися не рентабельним, користувачеві рекомендовано без води праску на максимум не включати. Для отримання пара при прасування використовувати виключно фільтровану воду.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.