Відсутній нагрів в прасці з парою Tefal FV9657 Ultimate 570, ремонт парової праски.

Замовлення №: 
90397
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Праска з подачею пари Тефаль Ultimate Anti-Calc FV9657, котра зібрана у Франції, з металокерамічною підошвою Autoclean. У прасці використовується унікальна насадка Textile Care ™, завдяки чому можна розгладжувати неслухняні складки. Модель з потужністю 2600Вт, відрізняється потужним турбо-паром, наявністю протикраплинної системи, автоматичним відключенням, обертанням шнура на 360 градусів.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Праска поступила в нашу майстерню через те, що відсутній нагрів. Зі слів замовника, при включенні праски в розетку нічого не відбувається, підошва залишається холодною. Він попросив, щоб ремонт парової праски був виконаний якнайскоріше, оскільки вона постійно використовується в побуті.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Корпус праски в хорошому стані, однак на світлині №2 добре видно, що сильно пошкоджена підошва, на якій утворився нагар. Після того, як праску розібрали, що необхідно, щоб виконати діагностику і подальший ремонт парової праски з'ясували, що за час експлуатації всередині накопичилося багато пилу і бруду (див. світлину №4). Після проведення діагностичних робіт стало зрозуміло, що проблема в підошві.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для виконання ремонту парової праски потрібне відновлення термозахисту. Виконана загальна чистка від пилу і бруду. В результаті праска включилася, нагрівається добре і швидко. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт по відновленню термозахисту, а також чистка від пилу обійшлися замовнику 300 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною, що сприяла виникненню даної несправністі стало неправильне використання праски з боку користувача. Про це свідчить зовнішній вигляд зіпсованої підошви, на якій утворився нагар.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути ремонту в подальшому, який вже може виявитися не рентабельним, користувачеві рекомендовано без води праску на максимум не включати. Для отримання пара при прасування використовувати виключно фільтровану воду.

ремонт праски Tefal FV9657 Ultimate 570
ремонт праски Tefal FV9657 Ultimate 570
ремонт праски Tefal FV9657 Ultimate 570
ремонт праски Tefal FV9657 Ultimate 570

Коментувати