Не подається пара, але є індикація пари в Grundig Premium Line SIS 7040, ремонт парогенераторних прасок.

Замовлення №: 
90778
✓ Пристрій, виробник, модель: 
Парогенераторна праска Грюндік Premium Line SIS 7040 з потужністю 2400 Ватів та керамічною підошвою (Ceramic Ultra Glide). Ця модель має такі функції, як автоматичне відключення, паровий удар, постійна подача пари. Витрата при паровому ударі становить 100 г/хв, а об'єм резервуару для води розрахований на 1700 метрів тканини.
✓ Заявлена несправність замовником: 

У парогенераторній прасці є індикація подачі пари, але пара при цьому не подається (немає подачі пари). Від замовника дізналися, що для прасування завжди використовувалася звичайна вода з-під крана, а також те, що ремонт парогенераторних прасок потрібен вперше, тому що весь цей час він працював справно.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Ця праска з парогенератором надійшла у хорошому стані, у неї трохи неакуратний у подряпинах корпус, але не критично (добре видно на світлині №1). Після розбирання праски з'ясувалося, що з ладу вийшли датчики, а також система подачі води та пари (див. світлини №3 та 4). За час експлуатації в парогенераторі зібралася неприпустима кількість накипу, що і спричинило те, що пара не подається. З такою несправністю ремонт парогенераторних прасок неминучий, однак ми точно знаємо, як його виконувати.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В цьому випадку ремонт полягав у відновленні датчиків і системи подачі води та пари. Також виконано чищення від накипу парогенератора, для чого використовувався спеціальний засіб. Після такого ремонту парогенераторних прасок усі заявлені несправності результативно усунуто. На останній світлині добре видно, що після ремонту пар дуже добре подається.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт датчиків і системи подачі води та пари + чищення від накипу обійшовся для замовника 800 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною того, що у прасці була індикація подачі пари, при цьому пара не подавалась, є вихід з ладу датчиків, а також системи подачі води та пари. Через те, що для прасування постійно використовувалася звичайна вода з-під крана, яка насичена мінеральними солями, хлором та іншими речовинами, на парогенераторі зібралася велика кількість накипу, який перешкоджав нормальній роботі праски.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано більше не заливати в парогенераторну праску воду з крана, перед вживанням її необхідно фільтрувати та пом'якшувати засобами побутової хімії. Також потрібно періодично очищати від накипу, як це правильно зробити можна, подивившись в інструкцію з експлуатації даної моделі.

ремонт парогенераторної праски Grundig Premium Line SIS 7040
ремонт парогенераторної праски Grundig Premium Line SIS 7040
ремонт парогенераторної праски Grundig Premium Line SIS 7040
ремонт парогенераторної праски Grundig Premium Line SIS 7040
ремонт парогенераторної праски Grundig Premium Line SIS 7040

Коментувати