Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не подається пара, але є індикація пари в Grundig Premium Line SIS 7040, ремонт парогенераторних прасок.

Закінчення ремонту: 27.11.2019
Замовлення №: 90778
✓ Пристрій, виробник, модель
Парогенераторна праска Грюндік Premium Line SIS 7040 з потужністю 2400 Ватів та керамічною підошвою (Ceramic Ultra Glide). Ця модель має такі функції, як автоматичне відключення, паровий удар, постійна подача пари. Витрата при паровому ударі становить 100 г/хв, а об'єм резервуару для води розрахований на 1700 метрів тканини.
✓ Заявлена несправність замовником

У парогенераторній прасці є індикація подачі пари, але пара при цьому не подається (немає подачі пари). Від замовника дізналися, що для прасування завжди використовувалася звичайна вода з-під крана, а також те, що ремонт парогенераторних прасок потрібен вперше, тому що весь цей час він працював справно.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця праска з парогенератором надійшла у хорошому стані, у неї трохи неакуратний у подряпинах корпус, але не критично (добре видно на світлині №1). Після розбирання праски з'ясувалося, що з ладу вийшли датчики, а також система подачі води та пари (див. світлини №3 та 4). За час експлуатації в парогенераторі зібралася неприпустима кількість накипу, що і спричинило те, що пара не подається. З такою несправністю ремонт парогенераторних прасок неминучий, однак ми точно знаємо, як його виконувати.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт полягав у відновленні датчиків і системи подачі води та пари. Також виконано чищення від накипу парогенератора, для чого використовувався спеціальний засіб. Після такого ремонту парогенераторних прасок усі заявлені несправності результативно усунуто. На останній світлині добре видно, що після ремонту пар дуже добре подається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт датчиків і системи подачі води та пари + чищення від накипу обійшовся для замовника 800 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що у прасці була індикація подачі пари, при цьому пара не подавалась, є вихід з ладу датчиків, а також системи подачі води та пари. Через те, що для прасування постійно використовувалася звичайна вода з-під крана, яка насичена мінеральними солями, хлором та іншими речовинами, на парогенераторі зібралася велика кількість накипу, який перешкоджав нормальній роботі праски.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано більше не заливати в парогенераторну праску воду з крана, перед вживанням її необхідно фільтрувати та пом'якшувати засобами побутової хімії. Також потрібно періодично очищати від накипу, як це правильно зробити можна, подивившись в інструкцію з експлуатації даної моделі.

Павло

14.05.2024

Включаєтьсяю. помпа качає надлишковий тиск після помпи добрячий. після хвилини роботи вивалюєтся в аврію (немає рівню води). Така робота через раз......чим вимірюється рівень води в бойлері?

Вітаємо! Ми не зрозуміли ваше питання повністю і його зміст. Проте, незалежно від того, чи мова йде про парогенератор, парогенераторну праску або іншу модель, до кожного з них додається детальна інструкція з використання. Ваш прилад також повинен мати таку інструкцію. Якщо вас цікавить ремонт, будь ласка, надайте більш детальний опис несправності та повну і точну модель і ми зможемо орієнтувати вас щодо вартості ремонту, якщо він потрібний. Або ж ми можемо надати пораду щодо профілактики цих приладів, щоб вони працювали бездоганно і якомога довше. Інформацію можна надати за номером 097-332-33-02 (Viber чи Telegram).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.