Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав працювати, не вмикається, при цьому залишається світитись кнопка живлення в AV ресивері Denon AVR-2307, ремонт ресиверів в Україні.

Закінчення ремонту: 05.05.2020
Замовлення №: 00233
✓ Пристрій, виробник, модель

AV ресивер китайської збірки Денон AVR-2307 формату 7.1 з максимальною частотою відеосигналу 100 МГц, діапазоном частот 10 - 100000 Гц (+1/-3 дБ) та відношенням сигнал/шум 100 дБ. Ця модель з наявністю 8-смугового еквалайзера, має широкий спектр портів та роз'ємів, таких як входи: мікрофонний, 5 композитних, 5 S-Video, 3 компонентних, 2 HDMI, 2 коаксіальних, 4 оптичних, 7.1CH, 8 лінійних, вхід для iPod, Phono. Не менш широкий діапазон виходів: 1 на сабвуфер, 3 композитних, 3 S-Video, компонентний, HDMI, на навушники, оптичний, 7.1CH x1, 3 лінійних, PreAmp (видно на фото №2). Ресивер виконаний у стильному дизайні, має корпус сріблястого кольору.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей ресивер надійшов із заявленою несправністю - горить кнопка живлення та не вмикається, індикатор не засвічується. З цієї причини потрібний ремонт ресиверів в Україні. У сервісному центрі ресивер увімкнувся, при цьому відразу пішов у захист. Від замовника дізналися, що це не перша несправність, до нас вже виконувався ремонт правого фронтального каналу, але після певного часу AV ресивер знову вийшов з ладу.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що зовнішній стан пристрою дуже хороший, на корпусі відсутні будь-які механічні пошкодження. Перш ніж виконувати ремонт ресиверів в Україні потрібна діагностика, для чого його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата AVR2307 UP-CNT1 BD, реле HANDOUK BC3-24. А також те, що раніше під час виконання ремонту ресиверів в Україні були встановлені позаштатні деталі, згорів той самий канал, який ремонтували до нас, а саме, правий фронтальний. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшов модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), який потребує відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт ресиверів в Україні полягав у наступному: виконано заміну деталей ПНЧ фронтального правого каналу. Перепаяно багато деталей, до числа яких входять резистори 0,22 Ом 1 Вт в кількості 2 штук, транзистори 2SD 2560, 2SB 1647, 2SC 3964, 2 штуки 2SA 992, 2SC 1845, KSA 1268. В результаті такого ремонту ресиверів в Україні він працює стабільно, що підтверджує перша світлина. На цей ремонт із позитивним результатом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміни деталей у модулі ПНЧ фронтального правого каналу клієнт заплатив 2000 грн.

✓ Причини несправності

Цей AV ресивер, що вийшов з ладу не вперше надійшов з досить складною несправністю модуля ПНЧ. Це пов'язано з тим, що раніше виконаний ремонт був вкрай непрофесійним (при відновленні правого фронтального каналу встановили нештатні деталі). В результаті згорів той же канал, що повністю вивело ресивер з ладу та він не вмикався.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник завірений у тому, що після правильно проведеного ремонту ресивер зможе працювати безвідмовно, якщо не навантажувати його на 4-омне навантаження! Необхідно, щоб вона становила щонайменше 6 Ом на один канал! Якщо виникнуть будь-які проблеми надалі, довіряти пристрій лише професіоналам, які проведуть діагностику, правильно визначать несправність та успішно її усунуть, використовуючи якісні штатні деталі. 

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.