Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відсутня індикація живлення та немає інформації на дисплеї в AV-ресивері Marantz SR5010, потрібен ремонт для АВ ресивера.

Закінчення ремонту: 18.07.2020
Замовлення №: 00470
✓ Пристрій, виробник, модель

Повноформатний АВ ресивер формату 7.2 Маранц SR5010 може працювати з форматом тривимірного звуку Dolby Atmos у 5.1.2-канальній конфігурації та наділений підтримкою роздільної здатності Ultra HD (4K, 60 Гц, 4:4:4 Pure Color). Він підтримує нові формати об'ємного звучання. Бездротові можливості пристрою представлені Wi-Fi та Bluetooth. На задній стінці ресивера розташований широкий спектр портів та роз'ємів, серед яких входи: 7 HDMI (2.0a), цифрові входи (по 2 коаксіальних та оптичних), 7.1-канальний RCA, LAN та інші. З виходів можна виділити 2 HDMI, 7.2-канальний RCA, вихід для зони 2 (RCA). Цей АВ ресивер із частотним діапазоном 20 - 20000 Гц, коефіцієнтом нелінійних спотворень 0,08% та співвідношенням сигнал/шум 100 дБ.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей ресивер доставлений до нашої майстерні із заявленою несправністю - відсутня індикація живлення та немає інформації на дисплеї. Від замовника дізналися, що перед тим, як сталася несправність, він помітив, що іскрило в розетці подовжувача, при цьому він не надав цьому значення, продовжуючи використовувати пристрій. Тепер потрібен ремонт для АВ ресивера, тому нічого самостійно не роблячи він звернувся за допомогою до фахівців. У сервісному центрі ресивер також не ввімкнувся, індикація на дисплеї була відсутня.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від зовнішнього стану цього АВ ресивера гарне. У нього чистий, акуратний корпус чорного кольору, на якому не видно будь-яких механічних дефектів, у вигляді подряпин, сколів або потертостей (див. світлини №1 та 2). Те, що потрібен ремонт для АВ ресивера сумнівів не викликає, при цьому необхідно точно визначити, чим могла бути спровокована поява такої несправності. З цією метою передбачена діагностика. Після того, як ресивер розібрали, з'ясували, що у ньому використовуються плата MAIN 7020-07808-020-0S із мікросхемою ADV7850 KBCZ-5, плата 702-07802-000-0S. У ході діагностики встановили, що проблема виникла в роботі блоку живлення, на якому погоріло багато радіодеталей. Оскільки блок живлення можливо відновити на компонентному рівні, його заміна потрібною не буде.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб результативно відновити працездатність блоку живлення, майстри перепаяли на ньому багато несправних деталей. До них входять - діоди, резистори, електролітичні конденсатори різного номіналу, мікросхеми (видно на світлині №4). Це дозволило усунути заявлену користувачем несправність, оскільки після ремонту для АВ ресивера він вмикається, інформація на дисплеї з'явилася, про що свідчить остання світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блоку живлення з заміною на ньому багатьох несправних деталей замовнику довелося заплатити 2500 грн.

✓ Причини несправності

Виникнення вищеописаної несправності викликане тим, що в АВ ресивері з ладу вийшов блок живлення, на якому погоріло багато радіодеталей, які довелося перепаяти. Цілком можливо, це пов'язано з тим, що іскрило в розетці подовжувача, який використовувався разом з ресивером. При цьому користувач нехтував цим замість того, щоб вжити необхідних заходів, забезпечивши в розетці хороший контакт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі АВ ресивер знову не вийшов з ладу та не був потрібний його ремонт, який може виявитися значно складнішим та дорожчим, рекомендовано використовувати якісний, повністю справний подовжувач. Слідкувати за тим, щоб у розетці був хороший контакт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.