Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, тільки індикатор світиться в AV-ресивері Marantz SR5003, ремонт ресивера Маранц.

Закінчення ремонту: 25.08.2020
Замовлення №: 00264
✓ Пристрій, виробник, модель

AV-ресивер Маранц SR5003 (Marantz) формату 7.1, з вихідною потужністю на канал 90 Вт, частотним діапазоном 8-100000 Гц (+1/-3 дБ) та мінімальним опором АС 8 Ом. Пристрій із співвідношенням сигнал/шум (не менше) 105 дБ, із споживаною потужністю 600 Вт та системою автоматичного калібрування. Ресивер доповнений FM та AM тюнером, в наявності Інтернет-радіо. Ця модель із широким асортиментом роз'ємів. Це 2 HDMI виходи, аналоговий багатоканальний вихід, 4 композитні входи, 3 компонентні входи, 4 S-Video, 3 HDMI входи, 3 цифрові оптичні входи, 6 аналогових стереофонічних та інші. Керувати ресивером можна за допомогою дистанційного пульта, що йде в комплекті постачання.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей несправний AV-ресивер, упакований у рідну коробку, замовник надіслав до нашого сервісного центру з міста Маріуполь. Заявлена несправність - не вмикається, тільки світиться індикатор. З цієї причини потрібний ремонт ресивера Маранц, який виконуватиметься вперше. Телефоном замовник повідомив, що у нього лише одне припущення, чому пристрій міг вийти з ладу. Це постійне перевантаження, оскільки ресивер через вихід HDMI підключений до телевізора, який використовується максимально інтенсивно. Можливо, це стало причиною виникнення проблеми.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що ресивер у хорошому стані, при цьому вгорі сильно запилено. Перш ніж виконувати ремонт ресивера Маранц, необхідно було точно визначити причину, через яку виникла несправність. Пристрій повністю розібрали та дізналися, що в ньому використовуються плати CUP12090Y(MP2), CUP12086X MP3, а також реле OEG 0SA-SS-224DM3 24VDC. У ході діагностики стало зрозуміло, що для виконання ремонту є всі підстави, більше того, він буде непростим. Це викликане тим, що з ладу вийшли модуль ПНЧ фронтальних каналів та ланцюги живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту несправних модулів ПНЧ фронтальних каналів та ланцюгів живлення знадобилося заміна великої кількості різних деталей (див. світлину №5). Це – резистори 0,33 Ом 5 Вт у кількості 2 штук, 330 Ом 0,25 Вт, драйвер живлення. Також були перепаяні біполярні транзистори 2SB 1647, 2SD 2560, 2SC 3114 – по 2 штуки кожен, а також один 2SA 1208. Крім того, виконано відновлення монтажу плати ПНЧ (видно на четвертій світлині). Для цього довелося використовувати спеціальне ремонтне устаткування. На першій світлині добре видно, що після описаного ремонту ресивера Маранц заявлена несправність усунена, він вмикається. На виконану роботу видано гарантію. Відремонтований ресивер запакований у ту ж саму коробку та відправлений замовнику до міста Маріуполь.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт модуля ПНЧ фронтальних каналів, ланцюгів живлення з заміною багатьох несправних деталей, відновлення монтажу плати ПНЧ коштував клієнту 2500 грн.

✓ Причини несправності

Те, що цей сучасний AV-ресивер не вмикався, тільки світився індикатор, безпосередньо пов'язане з тим, що з ладу вийшли модуль ПНЧ фронтальних каналів та ланцюги живлення, для відновлення працездатності яких довелося замінити багато різних радіодеталей. Крім того, знадобилося відновлення монтажу плати ПНЧ (підсилювача низької частоти).

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику надано корисні рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації відремонтованого ресивера. Насамперед вони стосувалися того, щоб намагатися пристрій не перевантажувати! Нехтуючи цією порадою, з часом з ладу може вийти не лише ресивер, а й телевізор!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.