Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зник звук у всіх каналах одночасно в AV-ресивері Sony STR-DE595, терміновий ремонт ресиверів Соні.

Закінчення ремонту: 29.06.2020
Замовлення №: 00446
✓ Пристрій, виробник, модель

AV-ресивер Соні STR-DE595 формату 5.1 з RMS потужністю 20-20kHz, 8 Ом на передні канали, на тилові канали 100Вт/канал. Аудіо ЦАП моделі становить 96 кГц/24-біт, а співвідношення сигнал/шум – 96 дБ. Пристрій із споживаною потужністю 210 Вт, наділений S-Video виходом. У ньому використовуються такі технології, як Dolby Digital (формат стиснення цифрового звуку, що підтримує 5.1-канальний аудіо сигнал), Dolby Pro Logic (для об'ємного звучання), DTS (для кодування звуку з усіх програм) та іншими. Ресивер з радіо FM/AM із 30 передустановками.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас по допомогу звернувся власник цього ресивера, у роботі якого виникли проблеми. А саме, пропав звук у всіх каналах одночасно. Разом із ресивером він приніс пульт дистанційного керування. Від замовника дізналися, що це перша несправність, відповідно, і перше звернення до фахівців. Ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у такій послузі, як терміновий ремонт ресиверів Соні, тому взялися за його відновлення. Коли пристрій увімкнули в сервісному центрі, виявилося, що звуку дійсно немає, крім того, не працюють кнопки керування. Що стало причиною виникнення таких несправностей та як надалі виконувати ремонт можна буде дізнатися тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині видно, що цей ресивер від популярної компанії Соні в досить хорошому стані, він має акуратний корпус сріблястого кольору, на якому немає механічних пошкоджень. Насамперед ресивер розібрали та дізналися, що у ньому використовуються такі складові, як трансформатор BANDO 1-439-550-11, реле 0SA-SS-212DM3. Наступним етапом була поглиблена діагностика, за допомогою якої вдалося визначити, що з ладу вийшов модуль керування. Крім того, несправні кнопки керування в кількості 5 штук, відновити які не можливо, тому потрібна їхня заміна. Саме тому максимально актуальним є терміновий ремонт ресиверів Соні.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб відновити працездатність модуля управління, на ньому перепаяли різні несправні деталі, включаючи діоди, резистори та конденсатори з різними маркуваннями (див. світлину №3). Також виконали заміну п'яти мікрокнопок, що не працюють на нові, про що свідчить остання світлина. Після вищеописаного термінового ремонту ресиверів Соні, який виконаний за один день, звук з'явився, він відмінної якості, всі кнопки управління добре функціонують. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля управління з заміною на ньому несправних деталей, заміну 5 мікрокнопок, з урахуванням терміновості клієнт заплатив 1500 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цьому AV-ресивері від компанії Соні не було звуку одночасно у всіх каналах, безпосередньо пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль управління, на якому погоріло багато деталей (діоди, резистори, конденсатори). Крім того, як виявилося, не функціонували кнопки керування в кількості 5 штук, що потребувало їх заміни. Очевидно, що в такій ситуації уникнути ремонту не вийшло б.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вищеописаного результативного ремонту, який виконувався терміново, замовнику рекомендовано намагатися ресивер не перевантажувати. З кнопками управління поводитися акуратно! У разі виникнення будь-яких збоїв у роботі негайно показати пристрій фахівцям, які проведуть діагностику, точно визначивши причину несправності.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.