Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає звуку у всіх каналах, тільки в режимі DIRECT звук є в AV ресивері Yamaha RX-V477, знадобився ремонт ресивера.

Закінчення ремонту: 14.05.2020
Замовлення №: 00101
✓ Пристрій, виробник, модель

AV ресивер Ямаха RX-V477, зібраний в Малайзії, з частотним діапазоном 10-100000 Гц, є відмінним функціональним мережевим рішенням, що підтримує багатоканальний звук 5.1 з вихідною потужністю 115 Вт на канал. За мережеві можливості в АВ ресивері відповідає інтерфейс Fast Ethernet, а передача даних виконується за допомогою USB, DLNA, AirPlay та опціонально Bluetooth. Пристрій із підтримкою тривимірного зображення та цілого ряду сучасних систем багатоканального звуку, завдяки чому гарантується максимальне занурення. У цьому AV ресивері реалізована система оптимізація звуку YPAO для налаштування, уникаючи нерівного звучання. Підтримка системи автокалібрування (мікрофон), наявність широкого спектра портів та роз'ємів, включаючи 6 HDMI – це далеко не всі переваги моделі.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашої сервісної майстерні, знадобився ремонт ресивера, оскільки з його слів спочатку звук хрипів при 5.1, потім перейшов на 2,0, а потім зовсім зник. Коли AV ресивер увімкнули безпосередньо у сервісному центрі - не було звуку у всіх каналах, тільки в режимі DIRECT звук був, але у двох каналах (лівому та правому), причому тільки з аналогових входів. Від замовника дізналися, що ресивер придбано у 2014 році та за час експлуатації він вийшов з ладу вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що зовнішній стан АВ ресивера відмінний, він має акуратний корпус сріблястого кольору без будь-яких механічних пошкоджень. Після того як його розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовується мікросхема D80YK113DPTP4. Насамперед майстер виконав поглиблену діагностику всіх складових пристрою, у результаті з'ясував, що з ладу вийшов модуль HDMI and DSP Board (процесор цифрової обробки сигналів). Саме з цієї причини знадобився ремонт ресивера, який ми знаємо, як правильно виконувати.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модулів, що вийшли з ладу, довелося замінити багато різних SMD компонентів, таких як, резистори, діоди, електролітичні конденсатори з різними маркуваннями (див. світлини №4 та 5). Також довелося замінити ІМС DAC PCM9211. Для виконання такої складності ремонту використали паяльну станцію. В результаті заявлена несправність повністю усунена - звук з'явився у всіх каналах, він чудової якості. На цей ремонт із позитивним результатом замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з відновлення роботи модуля HDMI та DSP Board із заміною багатьох деталей, включаючи мікросхему цифро-аналогового перетворювача (ЦАП), коштував клієнту 2200 грн.

✓ Причини несправності

Те, що знадобився ремонт цього ресивера цілком очевидно, оскільки несправність виявилася досить серйозною. Звуку в AV ресивері не було у всіх каналах через те, що з ладу вийшов модуль HDMI and DSP Board, для відновлення якого знадобилося перепаювання багатьох SMD компонентів, включаючи інтегральну мікросхему.

✓ Рекомендації сервісного центру

Користувача цього АВ ресивера повідомлено про те, що попри всю складність ситуації, відновити його працездатність все ж таки вдалося, завдяки чому звучання відмінної якості у всіх каналах. Щоб уникнути подібних проблем надалі та знову не знадобився ремонт, майстер рекомендував використовувати ресивер не на повну потужність!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.