Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не реагує на керування, при цьому світиться екран у AV-ресивері Denon AVR-1509, ремонт ресиверів Денон.

Закінчення ремонту: 03.06.2020
Замовлення №: 00307
✓ Пристрій, виробник, модель

AV-ресивер Денон AVR-1509 формату 7.1, зібраний у Китаї та наділений частотним діапазоном 10-100000 Гц. Пристрій з мінімальним опором АС 6-8 Ом, вихідною потужністю на канал 110 Вт та потужністю 410 Вт. Цей ресивер доповнений тюнером на 56 станцій FM/AM, у нього є 2 роз'єми HDMI, 2 цифрових коаксіальних, 2 цифрових оптичних, 7 аналогових стереофонічних, аналоговий багатоканальний вхід, 4 композитних, 2 компонентних, 3 S-Video. Також є вихід на навушники.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей ресивер надійшов із проблемою – не реагує на керування, хоча світиться екран. Від замовника дізналися, що пристрій постійно експлуатувався у вологому приміщенні, тому у нього виникло припущення, що саме цей фактор спричинив несправність. Також від нього дізналися, що це перша поломка, тож до нас ресивер не розкривався. Оскільки ми виконуємо ремонт ресиверів Денон, незалежно від виробника, року випуску або складності несправності, пристрій прийнято у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

У сервісному центрі ресивер не реагував на кнопки та енкодери управління. На перший погляд, його стан хороший, про що не можна сказати після того, як його розібрали. Через постійне використання у вологому приміщенні видно сліди попадання вологи - з'явилася іржа, окисли на платі управління, окислені всі мікрокнопки. На світлинах №2, 3 та 4 добре видно, що на залізних запчастинах рівномірний шар іржі. У цій моделі використовуються реле HANDOUK BC3-24, плата 7020-06667-411-1S. Виконана поглиблена діагностика показала, що ремонт ресиверів Денон неминучий, тому що з ладу вийшла плата керування, необхідно міняти усі 15 мікрокнопок.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою, як ця, виконано відновлення модуля управління, на якому перепаяно діоди, резистори, конденсатори. Виконано також заміну нових мікрокнопок у кількості 15 штук, зроблено реставрацію енкодерів гучності та перемикача входів (видно на останній світлині). Після такого досить складного ремонту ресиверів Денон заявлена несправність повністю усунена. На першій світлині пристрій після ремонту, на екрані видно, що керування виконується.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля управління, заміну 15 мікрокнопок, реставрацію енкодерів гучності та перемикача входів сплачено 1000 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною, яка призвела до виникнення такої несправності (ресивер не реагував на керування, хоча світився екран) стала неправильна його експлуатація. Зокрема, пристрій постійно використовувалося у вологому приміщенні, через що на деталях з'явилася іржа, окисли на платі управління, також були окислені всі мікрокнопки. Очевидно, що у такому стані ресивер нормально працювати не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що якщо після ремонту цей ресивер від популярного виробника Денон буде експлуатуватися в тому ж приміщенні з підвищеною вологістю, не факт, що згодом несправність виявиться знову. Виходячи з цього, майстер рекомендував не допускати того, щоб усередину пристрою потрапляла волога. Якщо немає можливості використовувати його в іншому приміщенні, значить регулярно провітрювати його! Немає впевненості в тому, що подібний ремонт, викликаний тими самими факторами, може виявитися результативним!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.