Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимкнувся після залиття та більше не вмикається AV-ресивер Harman Kardon AVR 171S, терміновий ремонт ресиверів Harman Kardon.

Закінчення ремонту: 10.09.2020
Замовлення №: 00651
✓ Пристрій, виробник, модель

7.2-канальний АV-ресивер Харман Кардон AVR 171 S (Harman Kardon) з вихідною потужністю 100 Вт на канал, наділений ТВ-тюнером, Інтернет-радіо, DLNA, а також можливістю потокової передачі мультимедіа з пристроїв домашньої мережі. Ця модель, що зібрана у В'єтнамі, може керуватися програмами для смартфонів та планшетів. Пристрій із частотним діапазоном 10-130000 Гц, мінімальним опором АС - 6 Ом, функцією RDS, сумісний з ОС iOS та Android. Прилад із підтримкою 3D та 4K, для чого передбачено 5 входів HDMI. За допомогою роз'єму стандарту MHL підтримується передача відео високої роздільної здатності. Функція передачі потокового контенту дає можливість передавати музику зі смартфона або планшета на екран вашого телевізора, використовуючи Bluetooth.

✓ Заявлена несправність замовником

Ми завжди виконуємо терміновий ремонт ресиверів Harman Kardon або будь-яких інших виробників, якщо виникає така потреба. Цей випадок до таких і належить, оскільки ресивер вимкнувся та більше не вмикається після того, як під час вечірки його з необережності залили, перекинувши склянку коктейлем. Від замовника дізналися, що це перша несправність, відповідно ремонт потрібний вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан цього AV-ресивера дуже добрий, у нього акуратний корпус чорного кольору, на якому немає подряпин, потертостей або інших механічних дефектів. Це повністю підтверджують перші дві світлини. У сервісному центрі пристрій також не увімкнувся. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в ресивері використовується плата E335236, трансформатор CLT9Z088ZE. Як показує практика, терміновий ремонт ресиверів Harman Kardon не може бути виконаний без правильного визначення причин, через які сталася несправність. Для цих цілей передбачена діагностика, яка показала, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу вийшли модуль живлення чергового режиму та плата HDMI. Більше того, на плату HDMI потрапила рідина та після певного часу могла повністю вивести її з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонтні роботи полягали у наступному: відновлено працездатність модуля живлення чергового режиму. Для цього на ньому довелося перепаяти різні несправні радіодеталі, такі як діоди, резистори, електролітичні конденсатори (видно на світлині №4). Використовуючи спеціальну змивку було виконано протирання плати HDMI від коктейлю, що потрапив на неї. Такі дії дозволили позитивно вирішити проблему, оскільки після вищеописаного термінового ремонту ресиверів Harman Kardon, на який знадобилося лише кілька днів, він увімкнувся. На першій світлині добре видно, що на екрані світиться вся інформація.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля живлення чергового режиму з заміною багатьох деталей та плати HDMI (протирання спеціальною змивкою), з урахуванням терміновості замовник заплатив 2500 грн.

✓ Причини несправності

Як виявилося, у цьому AV-ресивері була досить складна несправність. Він не вмикався, оскільки з ладу одночасно вийшло два компоненти - модуль живлення чергового режиму та плата HDMI. Це сталося після того, як під час проведення вечірки на ресивер від популярної компанії Harman Kardon перекинули склянку з коктейлем, звук при цьому був викручений майже на максимум. З боку користувача було прийнято правильне рішення негайно звернутися за допомогою до сервісного центру, оскільки рідина, що потрапила усередину, могла повністю вивести з ладу плату HDMI. Якби таке сталося, гарантовано знадобилася б її заміна, що позначилося б на кінцевій вартості ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника, який прийшов за відремонтованим ресивером, повідомлено про те, що, попри терміновість, нам вдалося на компонентному рівні відновити два модулі, які через неправильну експлуатацію вийшли з ладу. Через те, що звернення за допомогою було своєчасним, рідина, що потрапила на плату HDMI, не встигла повністю вивести її з ладу, тому знадобилося її протирання. При подальшій експлуатації цього ресивера після досить складного ремонту рекомендовано берегти його від будь-яких механічних впливів, особливо залиття, падіння тощо. Бажано пристрій не перевантажувати! Вмикати не на повну потужність!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.