Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через годину роботи зникає звук та зображення з HDMI у ресивері Harman Kardon AVR 255/230, сервіс з ремонту AV ресиверів.

Закінчення ремонту: 28.04.2020
Замовлення №: 00220
✓ Пристрій, виробник, модель

AV ресивер Харман Кардон AVR 255/230 формату 7.1, зібраний у Китаї, з відтворюваним діапазоном частот 10 - 130000 Гц (+0/-3 дБ, 1 Вт), співвідношенням сигнал/шум 100 дБ та наявністю еквалайзера. До функціоналу ресивера можна віднести можливість збільшення роздільної здатності відеосигналу, екранного меню, підключення додаткових комплектів акустики. Пристрій з потужністю передніх каналів 65 Вт, центрального каналу 50 Вт, тилових каналів 50 В, центральних тилових каналів 50 Вт. У комплекті постачання до AV ресивера передбачений пульт дистанційного керування з режимом навчання.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник дізнався, що ми надаємо сервіс з ремонту AV ресиверів, тому звернувся через те, що через годину роботи починає пропадати звук та зображення з HDMI. Від нього дізналися, що це перша несправність, тому раніше для звернення до сервіс центру не було причини. Оскільки ми займаємося ремонтами ресиверів з будь-якою складністю несправності, пристрій прийнято у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах добре видно, що зовні цей ресивер виглядає як новий, у нього чистий та акуратний корпус, на якому не видно слідів механічних пошкоджень. Як виявилося, у ресивері з прогріванням пропадає сигнал HDMI та керування з кнопок. Перш ніж надавати сервіс з ремонту AV ресиверів необхідно точно визначити, чим викликана несправність, для чого передбачена діагностика. Пристрій повністю розібрали та провели поглиблену діагностику, за допомогою якої вдалося встановити, що несправність є досить серйозною. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшли ланцюги живлення модуля HDMI: модуль живлення, плата портів HDMI, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю було відновлено ланцюги живлення модуля HDMI: модуль живлення, плата портів HDMI, для чого довелося замінити багато різних деталей. До них входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори з різним маркуванням. Для надання такого сервісу з ремонту AV ресиверів довелося використовувати спеціальне обладнання (інфрачервону паяльну станцію з нижнім підігрівом). В результаті заявлену несправність вдалося усунути. На першій світлині видно, що ресивер у робочому стані. На якісно наданий сервіс замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ланцюгів живлення модуля HDMI: модуля живлення, плати портів HDMI з заміною багатьох оригінальних деталей коштував замовнику 1900 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цьому AV ресивері пропадав не тільки звук, а й зображення з HDMI після години роботи пов'язане з тим, що з ладу вийшли ланцюги живлення модуля HDMI. Це досить складна несправність, яку нам вдалося усунути завдяки великому досвіду майстрів та наявності сучасного оснащення.

✓ Рекомендації сервісного центру

З боку користувача це було правильне рішення у разі несправності негайно звернутися до нашого сервісу з ремонту будь-яких марок та моделей AV ресиверів. Він запевнений у тому, що після правильно виконаного ремонту цей пристрій зможе радувати якісною роботою протягом тривалого часу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.