Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Дуже тихий звук відтворюється у передньому лівому каналі в AV-ресивері Pioneer VSX-827-K, вартість ремонту ресивера.

Закінчення ремонту: 17.04.2020
Замовлення №: 00211
✓ Пристрій, виробник, модель

AV-ресивер Піонер VSX-827-K формату 7.1 китайської збірки, з покращеним об'ємним звучанням. Пристрій з вихідною потужністю на канал 130 Вт, коефіцієнтом нелінійних спотворень (КНС) не більше 0.06%, опором при вихідній потужності 6 Ом та відношенням сигнал/шум 98 дБ. Ресивер підтримує такі функції, як відтворення аудіо та відео, відтворення обкладинки альбому на екрані, заряджання. Формати, що відтворюються ресивером через LAN/USB: MP3, WAV, AAC, WMA, FLAC 192 кГц/відтворення 24-бітного аудіо: WAV, FLAC.

✓ Заявлена несправність замовником

У ресивері дуже тихий звук у фронтальному лівому каналі, з такою заявленою несправністю він поступив до нашої майстерні. Разом із пристроєм замовник приніс пульт дистанційного керування та попросив, щоб у процесі ремонту були також перевірені всі інші канали. Він також хотів дізнатися про вартість ремонту ресивера, точно визначити яку можна буде лише після проведеної діагностики. Клієнт розповів, що, ймовірно, вищеописана проблема почала проявлятися після удару по AV-ресиверу. При цьому раніше жодних проблем у роботі не виникало, тож потреби в ремонті не було.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан цього ресивера досить добрий, що підтверджується двома першими світлинами. Прилад має акуратний корпус, на ньому немає слідів механічних впливів, він без подряпин та потертостей. Ресивер розібрали та з'ясували, що у ньому використовуються плата MAIN ASSY ANP7814-4, плата 7020-07025-000-1S. Насамперед була виконана діагностика, з допомогою якої вдалося встановити, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу вийшов модуль попереднього підсилювача ПНЧ (підсилювача низької частоти). На платі (найшвидше через удар) утворилася тріщина. Тому вартість ремонту ресивера буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як у цьому випадку ремонт ресивера полягав у наступному: відремонтовано модуль підсилювача ПНЧ, перепаяно багато радіодеталей, до яких входять діоди, резистори, кілька конденсаторів. Відновлено монтаж (була тріщина на платі), зроблено пропаювання плат DSP та попереднього підсилювача ПНЧ, для чого довелося використовувати інфрачервону паяльну станцію (процес ремонту можна побачити на світлинах №3, 4 та 5). Після ремонту звук у фронтальному лівому каналі хорошої якості, він чистий та гучний. Як і просив замовник, перевірено всі канали (у режимі Dolby ProLogic). Результатом виконаних робіт та вартістю ремонту ресивера замовник залишився задоволений.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість цього ремонту ресивера, куди увійшло відновлення монтажу та пропаювання плат DSP, модуля ПНЧ, а також перевірка всіх каналів – 1200 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цьому ресивері виникла така складна несправність, внаслідок якої у лівому фронтальному каналі був дуже тихий звук, є свої причини. По-перше, з ладу вийшов модуль попереднього підсилювача ПНЧ. По-друге, на платі утворилася тріщина, що вимагало складного відновлення монтажу. Очевидно, що з такими проблемами працювати якісно ресивер не міг. Вищеописані проблеми можуть бути викликані банальним неправильним поводженням з пристроєм, а саме сильним ударом.    

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що попри складність ситуації, відновити працездатність цього AV-ресивера вдалося. Як він і просив, майстер перевірив решту каналів у режимі Dolby ProLogic, вони працюють нормально. Рекомендовано поводитися з пристроєм більш дбайливо та акуратно. Бережіть від ударів! Якщо надалі виникне подібна ситуація, вартість ремонту ресивера може виявитися набагато вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.