Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламаний роз'єм USB у планшеті Lenovo S6000H IdeaTab, ремонт планшета Леново в Києві.

Закінчення ремонту: 14.03.2019
Замовлення №: 90146
✓ Пристрій, виробник, модель

10.1-дюймовий планшет Леново ІдеаТаб S6000H, працює на операційній системі Android 4.2, підтримує сучасні інтерфейси, зокрема microUSB, кард-рідер microSD та microHDMI, для відтворення відео 1080p на телевізорі. Планшет має 4 ядерний процесор MediaTek MT8125 / 8389 (1.2 ГГц) та 2 ГБ оперативної пам'яті.

✓ Заявлена несправність замовником

Потрібен терміновий ремонт планшета Леново в Києві, оскільки він не включається, у нього зламаний роз'єм USB та кнопка «включення». Замовник тепер не може зарядити батарею, яка повністю розряджена. Він також розповів, що планшет використовується максимально активно, він практично всюди разом з ним, носить його в рюкзаку.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан планшета задовільний. На світлині № 4 добре видно, що скло практично все в тріщинах та подряпинах. Також видно, що батарея повністю розряджена. Щоб виконати ремонт планшета Леново в Києві, потрібна діагностика, для цього пристрій довелося повністю розібрати. У даній моделі використовується материнська плата E320009 EEKSHLF-2, яка вийшла з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконали заміну нового роз'єму mini USB, на несправній платі відновили контактні площадки. Це був результативний ремонт планшета Леново в Києві, після якого він включається і зарядка працює. На даний ремонт замовнику з м.Києва видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт + деталі коштували 430 грн.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.