Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не чітке зображення з фронтальної камери в планшеті Assistant AP-115G, ремонт планшетів Assistant.

Закінчення ремонту: 29.05.2019
Замовлення №: 90363
✓ Пристрій, виробник, модель

Асістант AP-115G (Assistant) - це планшет з діагоналлю дисплея 10.1 дюймів, який наділений підтримкою GPS та вбудованим 3G-модулем. Модель працює під управлінням сучасної операційної системи Android 7.0, в ній використовується швидкий 4-х ядерний процесор Mediatek з тактовою частотою 1.3 гГц, є підтримка двох SIM-карт, що дає можливість здійснювати дзвінки, а також використовувати інтернет у 2G і 3G мережах.

✓ Заявлена несправність замовником

Планшет надійшов з проблемою - не чітке зображення з фронтальної камери, погано видно при розмові по скайпу. Замовник попросив, щоб ремонт планшетів Assistant виконали терміново, того ж дня. З його розповіді дізналися, що несправність почала проявлятись після того, як він віддав планшет в ремонт до іншої майстернй на перепайку роз'єму живлення.

✓ Діагностика сервісним центром

Планшет надійшов в наш сервісний центр ц чохлі, зовні він в хорошому стані, причому раніше його вже ремонтували. Коли планшет розібрали, то дізналися, що в даній моделі використовується плата BND_MT8321_MT706_V1.1. Після виконання попередньої діагностики стало зрозуміло, що проблема виникла в шлейфі камери та безпосередньо в ній самій, тому ремонт планшетів Assistant буде спрямований на відновлення цих модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю для ремонту планшетів Assistant потрібна реставрація шлейфу, яка виявилася результативною, тому обійшлися без заміни, що здешевило кінцеву ціну ремонту. Зроблено також юстирування фронтальної камери, також її відмили, завдяки чому зображення стало чітке і якісне. Для виконання даного ремонту потрібно два дні, що повністю влаштувало замовника.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість описаного вище  ремонту, на який видана гарантія склала 450 грн.

✓ Причини несправності

Причиною проблеми з камерою міг стати зсув лінзи або її неправильне юстирування. У будь-якому випадку, чи це планшет фірми Assistant, чи будь-який інший, краще рішення - звернення в сервісний центр, де дана проблема вирішується на високому професійному рівні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Шлейф у планшеті відповідає за передачу команди від користувача до пристрою, тому якщо він виходить з ладу, це завдає незручності. Після ремонту майстер рекомендував поводитись з планшетом максимально акуратно, щоб він не падав, щоб в нього не потрапляла рідина. Це запорука тривалої бездоганної роботи.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.