Не включається планшет Lenovo TB3-710L, «висить» на заставці, ремонт гнізда зарядки планшета.

Замовлення №: 
90269
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Планшет Леново TB3-710L оснащений 7-дюймовим дисплеєм з високою роздільною здатністю та матрицею IPS, задньою (2 Мп) та фронтальною камерами, вбудованим модулем GPS. Планшет може працювати в Інтернеті до 8-10 годин через Wi-Fi без зарядки акумулятора. У ньому використовується ОС Android 5.0, яка підходить як для роботи, так і для розваг.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Планшет надійшов у сервісний центр із заявленою несправністю - не включається. За припущенням замовника, проблема полягає в роз'ємі, тому, на його думку, потрібно ремонт гнізда зарядки планшета. Він також попросив, щоб ремонт був виконаний в терміновому порядку, оскільки планшетний комп'ютер постійно потрібен для роботи. Як виявилося, планшет не реагує на шнур зарядного пристрою, «висить» на заставці Lenovo.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Майстер в присутності замовника розібрав планшет та з'ясував, що проблема в роз'ємі USB, тому дійсно для ремонту гнізда зарядки планшета є всі підстави. В цілому стан даного пристрою хороший, корпус цілий та акуратний, на екрані відсутні подряпини. Він доставлений в оригінальному картонному пакуванні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали заміну роз'єму USB, відремонтували гніздо зарядки планшета, а саме, пропаяли доріжки та контактні площадки роз'єму. Також виконали початкові установки для Андроїд. Під час ремонту, на який видана гарантія, використовували стрічку клейку тканинну.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Разом із заміною нової деталі та з урахуванням терміновості, ціна цього ремонту склала 400 грн.

✓ Причини несправності: 

Сучасні планшети наділені великою кількістю функцій, робота в такій великій кількості режимів призводить до того, що планшет швидко розряджається. Вони потребують зарядки майже щодня. У деяких випадках (в залежності від того, наскільки інтенсивно використовується), навіть разів на день. Це призводить до того, що USB порт (гніздо) для зарядного пристрою починає розхитуватися та виходить з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Звідси рекомендації спрямовані саме на те, щоб надалі максимально акуратно поводитися з гніздом зарядки, вставляти та виймати шнур для зарядки без зайвих зусиль. Також не виконувати не замінювати USB-порт власними силами, оскільки він не «вставлений» в корпус, а припаяний, тому процедура заміни роз'єму вимагає професійності.

ремонт планшета Lenovo TB3-710L
ремонт планшета Lenovo TB3-710L
ремонт планшета Lenovo TB3-710L
ремонт планшета Lenovo TB3-710L

Коментувати