Не включається, не працює Wi-Fi у планшеті Lenovo IdeaTab A3500, ремонт планшета Lenovo.

Замовлення №: 
90560
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Компактний планшет Леново IdeaTab A3500 (Lenovo) орієнтований на невибагливого користувача. Він наділений IPS екраном з HD-роздільною здатністю 1280х800 пікселів, широкими кутами огляду та природним кольоровідтворюванням. Ця модель працює під керуванням процесора MediaTek з чотирма ядрами Cortex-A7 та 1 ГБ оперативної пам'яті, чим гарантується достатня продуктивність для виконання будь-яких простих завдань. Планшет від популярного виробника Lenovo з попередньо встановленою ОС Android 4.2, у ньому використовується акумулятор місткістю 3450 мАг, чого вистачає на 8 годин роботи.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник потрібен ремонт планшета Lenovo, в роботі якого виникли проблеми. З його слів з'ясували, що це перша несправність, тому в сервісний центр він звертається вперше. Спочатку перестав працювати Wi-Fi, він самостійно планшет розібрав, пропаяв, після цього він взагалі не вмикається. Замовник також попросив, щоб ремонт планшета Lenovo виконали якнайшвидше, оскільки він використовується для різних цілей, причому досить інтенсивно.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовнішній стан планшета хороший, однак на першій світлині чітко видно, що корпус трохи подряпаний та потертий, частина етикетки відклеїлася. Після того, як планшет розібрали, з'ясували, що у ньому використовується материнська плата LWDM009 REV: C2-5 1427-4-3, акумуляторна батарея MH45584. У ході діагностики встановили, що для ремонту планшета Lenovo є всі підстави, оскільки з ладу вийшла материнська плата (Main Board), на якій користувач намагався щось паяти. Оскільки відремонтувати плату на компонентному рівні не можливо, потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Після погодження всіх нюансів із замовником та отримання його згоди, виконано ремонт планшета Lenovo, який полягав у заміні нової плати Main Board (версія плати без 3G 16/1Gb), що можна побачити на світлині №3. Це дозволило усунути заявлену несправність, оскільки після ремонту цей планшет включається (видно на останній світлині), Wi-Fi теж працює. На нову деталь та ремонт загалом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт із заміни в планшеті нової плати Main Board обійшовся замовнику 900 грн - це сума роботи плюс деталь.

✓ Причини несправності: 

Материнська плата, що вийшла з ладу, стала причиною того, що планшет повністю вийшов з ладу, тому його неможливо було включити. Погіршило проблему те, що користувач, не розбираючись у всіх тонкощах ремонту, вирішив самостійно розібрати пристрій та щось паяти, тим самим завдавши ще більших збитків.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовник сповіщений про те, що через неправильно самостійно виконану пайку довелося повністю змінювати плату. Якби при виникненні несправності він відразу звернувся за допомогою до фахівців, ремонт обійшовся б дешевше, оскільки для виконання таких робіт ми маємо спеціальну паяльну станцію. Рекомендовано самому більше ніяких дій не робити!

ремонт планшета Lenovo IdeaTab A3500
ремонт планшета Lenovo IdeaTab A3500
ремонт планшета Lenovo IdeaTab A3500
ремонт планшета Lenovo IdeaTab A3500
ремонт планшета Lenovo IdeaTab A3500

Коментувати