Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, не працює Wi-Fi у планшеті Lenovo IdeaTab A3500, ремонт планшета Lenovo.

Закінчення ремонту: 08.01.2020
Замовлення №: 90560
✓ Пристрій, виробник, модель

Компактний планшет Леново IdeaTab A3500 (Lenovo) орієнтований на невибагливого користувача. Він наділений IPS екраном з HD-роздільною здатністю 1280х800 пікселів, широкими кутами огляду та природним кольоровідтворюванням. Ця модель працює під керуванням процесора MediaTek з чотирма ядрами Cortex-A7 та 1 ГБ оперативної пам'яті, чим гарантується достатня продуктивність для виконання будь-яких простих завдань. Планшет від популярного виробника Lenovo з попередньо встановленою ОС Android 4.2, у ньому використовується акумулятор місткістю 3450 мАг, чого вистачає на 8 годин роботи.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник потрібен ремонт планшета Lenovo, в роботі якого виникли проблеми. З його слів з'ясували, що це перша несправність, тому в сервісний центр він звертається вперше. Спочатку перестав працювати Wi-Fi, він самостійно планшет розібрав, пропаяв, після цього він взагалі не вмикається. Замовник також попросив, щоб ремонт планшета Lenovo виконали якнайшвидше, оскільки він використовується для різних цілей, причому досить інтенсивно.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан планшета хороший, однак на першій світлині чітко видно, що корпус трохи подряпаний та потертий, частина етикетки відклеїлася. Після того, як планшет розібрали, з'ясували, що у ньому використовується материнська плата LWDM009 REV: C2-5 1427-4-3, акумуляторна батарея MH45584. У ході діагностики встановили, що для ремонту планшета Lenovo є всі підстави, оскільки з ладу вийшла материнська плата (Main Board), на якій користувач намагався щось паяти. Оскільки відремонтувати плату на компонентному рівні не можливо, потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Після погодження всіх нюансів із замовником та отримання його згоди, виконано ремонт планшета Lenovo, який полягав у заміні нової плати Main Board (версія плати без 3G 16/1Gb), що можна побачити на світлині №3. Це дозволило усунути заявлену несправність, оскільки після ремонту цей планшет включається (видно на останній світлині), Wi-Fi теж працює. На нову деталь та ремонт загалом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни в планшеті нової плати Main Board обійшовся замовнику 900 грн - це сума роботи плюс деталь.

✓ Причини несправності

Материнська плата, що вийшла з ладу, стала причиною того, що планшет повністю вийшов з ладу, тому його неможливо було включити. Погіршило проблему те, що користувач, не розбираючись у всіх тонкощах ремонту, вирішив самостійно розібрати пристрій та щось паяти, тим самим завдавши ще більших збитків.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник сповіщений про те, що через неправильно самостійно виконану пайку довелося повністю змінювати плату. Якби при виникненні несправності він відразу звернувся за допомогою до фахівців, ремонт обійшовся б дешевше, оскільки для виконання таких робіт ми маємо спеціальну паяльну станцію. Рекомендовано самому більше ніяких дій не робити!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.