Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не заряджається планшет Huawei MediaPad T3 LTE (AGS-L09) 10'' 16GB, ремонт планшетів Huawei.

Закінчення ремонту: 04.10.2019
Замовлення №: 90545
✓ Пристрій, виробник, модель

Хуавей MediaPad T3 LTE (AGS-L09) 10'' 16GB (Huawei) - це планшет середнього рівня, який оснащений 9.6-дюймовим IPS екраном з роздільною здатністю 1280х800 пікселів. Апаратна платформа планшета представлена 4-ядерним процесором Qualcomm, продуктивності якого вистачає для легкого виконання будь-яких щоденних завдань. Модель доповнена модулями LTE та GPS, що повною мірою розширює можливості для доступу до інтернету, а також використання планшета як GPS-навігатора.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт планшетів Huawei, він прийнятий у роботу із заявленою несправністю - не заряджається, якщо поворушити штекер живлення, то може трохи заряджати. Планшет принесли у «рідній» коробці. При початковому огляді з'ясували, що немає зарядки АКБ, відходить роз'єм USB, тому ремонт планшетів Huawei неминучий, причому наскільки він виявиться складним можна буде судити тільки після діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Планшет від відомого та досить популярного виробника Huawei у хорошому стані, екран без будь-яких пошкоджень, на корпусі є кілька подряпин, але вони не значні (див. світлину №1). Перш ніж виконувати ремонт планшетів Huawei, його розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується РК-дисплей TV096WXM-NHO, плата SH1AGSL09M. За допомогою діагностики встановлено, що проблема в платі main board, з ладу вийшов роз'єм USB, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано ремонт плати main board, відреставровано ланцюги живлення роз'єму USB. Після такого ремонту планшетів Huawei, на який видано гарантію, він повністю у робочому стані. Заряджання акумуляторної батареї виконується, як і належить (на останній світлині добре видно, що процес зарядки йде і після включення вже 10%).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт планшетів Huawei, де довелося перепаювати деталі на main board та реставрувати ланцюги живлення роз'єму USB коштував 400 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною, яка призвела до того, що неможливо було зарядити АКБ, відходив роз'єм USB, відповідно без ремонту планшетів Huawei обійтися не вийшло, став вихід з ладу основної плати, а також безпосередньо самого USB роз'єму, який хитався. Це могло бути викликане не обережною експлуатацією з боку користувача.

✓ Рекомендації сервісного центру

Завдяки правильному ремонту планшетів Huawei, несправність вдалося повністю усунути, але при подальшому використанні рекомендовано поводитися з роз'ємом USB правильно, максимально акуратно вставляти та виймати штекер.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.