Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює після падіння планшет Wacom Intuos Pro Medium (PTH-651) ремонт графічного планшета.

Закінчення ремонту: 18.01.2020
Замовлення №: 90875
✓ Пристрій, виробник, модель

Графічний планшет Ваком Intuos Pro Medium (PTH-651) зразка 2013 року, вдало поєднує можливість перового введення (у комплект постачання входить бездротове перо) та інтуїтивне управління жестами (технологія Multi-touch). Для швидкого доступу до меню та функцій ця модель, зібрана в Китаї, наділена сенсорним кільцем Touch Ring та широким спектром клавіш ExpressKeys, що налаштовуються, а для зручності підключення до комп'ютера - портом USB. Додатково передбачено підтримку бездротового модуля, а також можливість розпізнавання 2048 рівнів тиску пера.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей графічний планшет надійшов зі скаргою на те, що після падіння з висоти він не працює. На прийманні замовник розповів, що через необережність планшет зіштовхнули зі столу на кахельну підлогу, а коли підняли, виявилося, що на кабелі залишився роз'єм живлення USB. Він попросив, щоб ремонт графічного планшета був виконаний якнайшвидше, оскільки він інтенсивно використовується в робочих цілях. Разом із графічним планшетом замовник приніс до сервісного центру шнур.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що попри те, що пристрій після падіння, корпус не постраждав. Після розбирання планшета з'ясували, що в цій моделі використовується плата Main Board CON002, у роботі якої виникли проблеми, тому ремонт графічного планшета є актуальним. На світлині №2 видно, що на платі Main Board виламано роз'єм живлення USB, а сам роз'єм залишився на кабелі (див. світлину №3).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою складною несправністю не менш складним виявився ремонт, який полягав у реставрації монтажу плати роз'єму USB, відновленню доріжок та пістонів під мікроскопом (добре видно на світлині №4). Після такого ремонту графічного планшета він повністю у робочому стані, що підтверджує остання світлина, на якій чітко видно, що пристрій увімкнувся, всі функції видно на екрані.

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію монтажу плати роз'єму USB, відновлення доріжок та пістонів під мікроскопом клієнт заплатив 1300 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення такої складної несправності, яка повністю вивела з ладу графічний планшет, стало його падіння на кахельну підлогу. Причому висота була досить велика, через що на кабелі залишився роз'єм живлення USB, при цьому корпус та екран не постраждали.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту рекомендовано поводитися з графічним планшетом максимально акуратно та дбайливо, стежити за тим, щоб він більше не падав. Також акуратне поводження потребує роз'єм USB. Замовника повідомлено про те, що йому дуже пощастило, що при падінні не пошкодженими виявилися корпус та робоча поверхня, інакше ремонт виявився б ще складнішим та дорожчим.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.