Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається, зламаний роз'єм USB і кнопка «Включення» в Lenovo IdeaTab S6000, ремонт планшетів Lenovo.

Закінчення ремонту: 18.06.2019
Замовлення №: 90118
✓ Пристрій, виробник, модель

Планшет Леново IdeaTab S6000H (Lenovo) відрізняється проробленим, інтуїтивним для користувача інтерфейсом, оскільки працює на ОС Android 4.2. Дана модель з 1 ГБ оперативної пам'яті типу DDR2, у неї 10.1-дюймовий ємнісний екран з роздільною здатністю 1280x800 точок і широким кутом огляду. Планшет працює під управлінням 4-х ядерного процесора MediaTek MT8125/8389 (1.2 ГГц).

✓ Заявлена несправність замовником

Планшет не включається, у нього зламаний роз'єм USB і не працює кнопка «Включення». З цієї причини необхідний ремонт планшетів Lenovo. Зі слів замовника майстер дізнався, що дана несправність проявилася після того, як планшет випадково впав на підлогу.

✓ Діагностика сервісним центром

Оглянувши планшет стало зрозумілим те, що через падіння пошкоджена задня кришка, у неї зламано кут (дивитися світлину №3), а оскільки вона не піддається ремонту, потрібна її заміна. Планшетрозібрали та з'ясували, що в ньому використовується інтерфейсна плата LenovoE320009 EEKSHLF-2, однак діагностика показала, що несправна плата Main Board, відновити яку теж не надається можливим. Відповідно ремонт планшетів Lenovo може полягати в її заміні.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали заміну плати Main Board, яку довелося замовляти, також замінена задня кришка (видно на світлині № 4). Після такого ремонту планшетів Lenovo він включився, всі роз'єми і кнопки функціонують. На ремонт і нову деталь замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Вищеописаний ремонт + деталі (плата і кришка корпусу), які довелося замінити коштували замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку причиною виходу з ладу планшета від відомого виробника Lenovo стало не акуратне використання комп'ютера з боку користувача. Це, в першу чергу, падіння планшета з висоти, чого допускати категорично не можна. Цього разу постраждала задня кришка, роз'єми і материнка, а цілком допустимо, що з ладу міг вийти екран, тоді ремонт виявився б набагато дорожче.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі експлуатувати планшет правильно, уникати будь-яких механічних впливів на нього, і в першу чергу, не допускати, щоб планшет падав. Роз'єм USB підключати, не докладаючи зайвих зусиль!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.