Не включається, зламаний роз'єм USB і кнопка «Включення» в Lenovo IdeaTab S6000, ремонт планшетів Lenovo.

Замовлення №: 
90118
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Планшет Леново IdeaTab S6000H (Lenovo) відрізняється проробленим, інтуїтивним для користувача інтерфейсом, оскільки працює на ОС Android 4.2. Дана модель з 1 ГБ оперативної пам'яті типу DDR2, у неї 10.1-дюймовий ємнісний екран з роздільною здатністю 1280x800 точок і широким кутом огляду. Планшет працює під управлінням 4-х ядерного процесора MediaTek MT8125/8389 (1.2 ГГц).

✓ Заявлена несправність замовником: 

Планшет не включається, у нього зламаний роз'єм USB і не працює кнопка «Включення». З цієї причини необхідний ремонт планшетів Lenovo. Зі слів замовника майстер дізнався, що дана несправність проявилася після того, як планшет випадково впав на підлогу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Оглянувши планшет стало зрозумілим те, що через падіння пошкоджена задня кришка, у неї зламано кут (дивитися світлину №3), а оскільки вона не піддається ремонту, потрібна її заміна. Планшетрозібрали та з'ясували, що в ньому використовується інтерфейсна плата LenovoE320009 EEKSHLF-2, однак діагностика показала, що несправна плата Main Board, відновити яку теж не надається можливим. Відповідно ремонт планшетів Lenovo може полягати в її заміні.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали заміну плати Main Board, яку довелося замовляти, також замінена задня кришка (видно на світлині № 4). Після такого ремонту планшетів Lenovo він включився, всі роз'єми і кнопки функціонують. На ремонт і нову деталь замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вищеописаний ремонт + деталі (плата і кришка корпусу), які довелося замінити коштували замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

В даному конкретному випадку причиною виходу з ладу планшета від відомого виробника Lenovo стало не акуратне використання комп'ютера з боку користувача. Це, в першу чергу, падіння планшета з висоти, чого допускати категорично не можна. Цього разу постраждала задня кришка, роз'єми і материнка, а цілком допустимо, що з ладу міг вийти екран, тоді ремонт виявився б набагато дорожче.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Майстер рекомендував надалі експлуатувати планшет правильно, уникати будь-яких механічних впливів на нього, і в першу чергу, не допускати, щоб планшет падав. Роз'єм USB підключати, не докладаючи зайвих зусиль!

ремонт планшета Lenovo IdeaTab S6000H
ремонт планшета Lenovo IdeaTab S6000H
ремонт планшета Lenovo IdeaTab S6000H
ремонт планшета Lenovo IdeaTab S6000H
ремонт планшета Lenovo IdeaTab S6000H

Коментувати