Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається планшет Lenovo Mobile Internet Device With Android OS, ремонт планшета Київ.

Закінчення ремонту: 24.07.2019
Замовлення №: 90462
✓ Пристрій, виробник, модель

Планшет Леново Mobile Internet Device With Android OS (Lenovo), зібраний в Китаї, наділений 8-дюймовим екраном. Він працює під управлінням Операційної Системи Android, у нього стильний елегантний корпус білого кольору.

✓ Заявлена несправність замовником

Планшет надійшов в наш сервісний центр у Києві, упакованим в коробку. Заявлена несправність - не включається. За словами користувача він довго тримав його на зарядці, але планшет після цього так і не включився. Він попросив виконати ремонт планшета (м.Київ), а також перевірити мікрофон, оскільки погано чути.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що планшет в досить хорошому стані, у нього акуратний без пошкоджень корпус. Раніше він не відкривався та ремонт планшета (м.Київ) не виконувався. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується тачскрін MGLCTP-90894. Спочатку зробили діагностику та дізналися, що проблема в ланцюгах зарядки та живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали ремонт ланцюгів зарядки та живлення, зробили чистка мікрофона. Після такого ремонту планшета в м.Києві він повністю в справному стані - включається, чутність відмінна. Замовнику видана гарантія. 

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ланцюгів зарядки та живлення в цьому планшеті, з урахуванням чистки мікрофона обійшовся замовнику з міста Києва - 380 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що в планшеті виникла несправність в ланцюгах зарядки та живлення, він перестав включатися. Чутність в мікрофоні була недостатньою через те, що він був сильно запилений і потрібна була його чистка.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, на який видана гарантія, замовнику з міста Києва рекомендовано правильно поводитися з планшетом, для чого необхідно уважно вивчити інструкцію по експлуатації, яка передбачена в комплекті поставки.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.