Не включається планшет Lenovo Mobile Internet Device With Android OS, ремонт планшета Київ.

Замовлення №: 
90462
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Планшет Леново Mobile Internet Device With Android OS (Lenovo), зібраний в Китаї, наділений 8-дюймовим екраном. Він працює під управлінням Операційної Системи Android, у нього стильний елегантний корпус білого кольору.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Планшет надійшов в наш сервісний центр у Києві, упакованим в коробку. Заявлена несправність - не включається. За словами користувача він довго тримав його на зарядці, але планшет після цього так і не включився. Він попросив виконати ремонт планшета (м.Київ), а також перевірити мікрофон, оскільки погано чути.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Початковий огляд показав, що планшет в досить хорошому стані, у нього акуратний без пошкоджень корпус. Раніше він не відкривався та ремонт планшета (м.Київ) не виконувався. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується тачскрін MGLCTP-90894. Спочатку зробили діагностику та дізналися, що проблема в ланцюгах зарядки та живлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали ремонт ланцюгів зарядки та живлення, зробили чистка мікрофона. Після такого ремонту планшета в м.Києві він повністю в справному стані - включається, чутність відмінна. Замовнику видана гарантія. 

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт ланцюгів зарядки та живлення в цьому планшеті, з урахуванням чистки мікрофона обійшовся замовнику з міста Києва - 380 грн.

✓ Причини несправності: 

Через те, що в планшеті виникла несправність в ланцюгах зарядки та живлення, він перестав включатися. Чутність в мікрофоні була недостатньою через те, що він був сильно запилений і потрібна була його чистка.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативного ремонту, на який видана гарантія, замовнику з міста Києва рекомендовано правильно поводитися з планшетом, для чого необхідно уважно вивчити інструкцію по експлуатації, яка передбачена в комплекті поставки.

ремонт планшета Lenovo Mobile Internet Device With Android OS
ремонт планшета Lenovo Mobile Internet Device With Android OS
ремонт планшета Lenovo Mobile Internet Device With Android OS
ремонт планшета Lenovo Mobile Internet Device With Android OS

Коментувати