Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран разом із переднім склом у планшеті Pixus Vision 10.1 4G 3/16GB, терміновий ремонт планшетів.

Закінчення ремонту: 30.11.2019
Замовлення №: 90793
✓ Пристрій, виробник, модель

Планшет Піксус Vision 10.1 4G 3/16GB з 10.1'' екраном та Full HD роздільною здатністю 1920х1200 пікселів. У планшеті використається швидкий 8-ядерний процесор MT6753, який працює на архітектурі 64-bit. Завдяки підтримці 3 ГБ ОЗП виконується швидка обробка даних. Модель працює на базі операційної системи Android 7 Nougat. Місткості батареї 6500 мАч*год вистачає на два-три дні користування в багатозадачному режимі.

✓ Заявлена несправність замовником

У планшеті, який надійшов до нашого сервісного центру, розбитий екран із переднім склом. З розповіді замовника довідалися, що планшет використовувався без захисного чохла, що негативно вплинуло під час падіння, оскільки відразу ж на екрані утворилися тріщини та використовувати комп'ютер стало неможливо. Він попросив, щоб ми виконали терміновий ремонт планшетів, оскільки він потрібний для виконання роботи.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що після падіння на екрані з переднім склом з'явилися численні тріщини, вони практично скрізь. В іншому стан пристрою нормальний, до нас терміновий ремонт планшетів ще не виконувався. Діагностика показала, що з ладу вийшов модуль LCD, потрібна заміна дисплея + тачскріна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання термінового ремонту планшетів насамперед необхідно було замовити та купити новий дисплей та тачскрин. Після його отримання розбиті деталі було знято (див. світлину №3) та встановлено новий дисплей + тачскрин (див. світлину №4). На останній світлині планшет після ремонту із заміненим екраном, він виглядає як новий. За термінами вклалося менше, ніж за тиждень. На цей ремонт із позитивним результатом замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості цей ремонт по заміні дисплея + тачскріна коштував замовнику 1700 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність, коли в планшеті розбитий екран із переднім склом є досить поширеною. Вона трапляється, як правило, з вини самих користувачів, і цей випадок це чудово підтверджує. Планшет, що впав на підлогу, використовувався без захисного чохла, повністю вийшов з ладу та знадобився терміновий дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі, щоб уникнути подібних проблем, рекомендовано поводитися з планшетом максимально акуратно, берегти від падінь, ударів, сильних натискань та інших механічних впливів. Крім того, якнайшвидше придбати спеціальний захисний чохол для планшета, який захищатиме дисплей від вищеописаних проблем.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.