Не працює графічний планшет Wacom PTH-651-RUPL Intuos Pro M, ремонт графічних планшетів.

Замовлення №: 
90539
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Графічний планшет Ваком PTH-651-RUPL Intuos Pro M, зразка 2013 року, поєднує можливість пір'яного введення та інтуїтивного управління за допомогою жестів (технологія Multi-touch). Для доступу до меню та різних функцій графічний планшет наділений сенсорним кільцем Touch Ring, у нього є клавіші ExpressKeys, котрі можна налаштовувати. Додатково передбачена підтримка бездротового модуля.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт графічних планшетів, оскільки він не працює. Імовірно дана несправність могла статися при падінні пристрою під час зарядки. Разом з графічним планшетом користувач приніс в сервісний центр шнур USB, перо. Він також попросив, щоб ремонт графічних планшетів був виконаний в терміновому порядку, оскільки потрібен для виконання роботи.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Графічний планшет надійшов в нормальному стані, раніше його ремонт ще не виконувався. Після того, як його розібрали з'ясували, що в даній моделі використовується плата CON002, однак проблема виникла в ланцюгах живлення USB, зламаний роз'єм. Це свідчить про те, що ремонт графічних планшетів неминучий, мало того, він буде не простим.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали реставрацію ланцюгів живлення USB (під мікроскопом довго відновлювали монтаж), перепаяли деякі деталі. Також виконали фіксацію роз'єму, для чого довелося використовувати епоксидний клей (добре видно на світлині №3). Після вищеописаного ремонту графічних планшетів, він працює добре. Безпосередньо в сервісному центрі його підключили до ПК через роз'єм USB і все запрацювало (див. світлтну № 5). На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по відновленню ланцюгів живлення USB та фіксації роз'єму коштував клієнту 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

Основною причиною виходу з ладу даного графічного планшета, найімовірніше стало його падіння під час зарядки, тоді і пошкодився безпосередньо сам роз'єм, який довелося відновлювати.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після вищеописаного, досить складного, але результативного ремонту графічних планшетів замовнику рекомендовано поводитись з ним максимально акуратно та дбайливо, не допускати в подальшому падінь чи інших механічних впливів, в іншому випадку знову буде потрібно ремонт.

ремонт графічного планшета Wacom PTH-651-RUPL Intuos Pro M
ремонт графічного планшета Wacom PTH-651-RUPL Intuos Pro M
ремонт графічного планшета Wacom PTH-651-RUPL Intuos Pro M
ремонт графічного планшета Wacom PTH-651-RUPL Intuos Pro M
ремонт графічного планшета Wacom PTH-651-RUPL Intuos Pro M

Коментувати