Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Запахло горілим та вимкнувся блок живлення Chieftec APS-1000CB, ціна ремонту блоку живлення.

Закінчення ремонту: 11.02.2020
Замовлення №: 00048
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення АТХ Чифтек APS-1000CB здатний забезпечити високу ефективність роботи > 85% у мережах 115-230В, він сертифікований за стандартом 80+Bronze, що дає можливість використовувати його як джерело живлення для персональних комп'ютерів, особливо там, де трапляються часті перепади напруги мережі. Комфортна та тиха робота досягається завдяки низько оборотистому 140 мм вентилятору, який використовується в цій моделі. До інших переваг блоку живлення можна віднести повну сумісність із новітнім поколінням процесорів INTEL при мінімальному навантаженні > 0.05A, наявність активної функції PFC (Power Factor Correction). У блоці живлення використовується комбінована організація кабельної системи, що складається зі стаціонарних, вбудованих кабелів з конекторами 24PIN ATX (1 штука), 8PIN 12V (1 штука), 8PIN (4+4) 12V (1 штука), 8PIN (6+2) PCIe (2 штуки), а також модулів для підключення 9 SATA, 3 MOLEX, Floppy та 4 8PIN (6+2) PCIe.

✓ Заявлена несправність замовником

Як показує практика ціна ремонту блоку живлення може бути встановлена тільки після виконаної діагностики та визначення несправності, чим складніше вона виявиться, тим вищою буде ціна. У цьому випадку блок живлення, що надійшов до нашого сервісного центру, не стартує (не включається), тому замовнику необхідно, щоб був виконаний ремонт, причому в найстисліші терміни, оскільки прилад використовується з персональним комп'ютером, який потрібен для виконання щоденної роботи. Від нього дізналися, що перед тим, як блок живлення вимкнувся, спочатку з'явився запах горілого, після чого він побачив, що сильно розплавився роз'єм живлення.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 видно, що загалом стан цього блоку живлення нормальний, у нього цілий, не пошкоджений корпус, трохи подряпаний кут, але не критично. Після розбирання приладу з'ясували, що в ньому використовується вентилятор RL4Z S1352512HH, на якому за час експлуатації зібралося багато пилу, він також і на інших складових (див. світлину №3). Крім того, дуже розплавився роз'єм живлення, що добре видно на другій світлині. У ході проведеної діагностики стало зрозуміло, що ціна ремонту блоку живлення буде відповідною, оскільки з ладу вийшли вторинні ланцюги живлення, що підлягають відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту вторинних ланцюгів живлення було замінено багато компонентів, до яких входять діоди, резистори, кілька електролітичних конденсаторів з різним маркуванням. Виконано заміну вихідного роз'єму живлення (видно на світлинах №4 та 5), зроблено чищення від пилу. Це дозволило повністю вирішити проблему. З ціною ремонту блоку живлення замовник повністю погоджується.

✓ Загальна вартість ремонту

У цьому випадку ціна ремонту блоку живлення з відновленням вторинних ланцюгів живлення та заміною вихідного роз'єму живлення – 650 грн.

✓ Причини несправності

Причин, через які виникла несправність та був потрібний ремонт, кілька. По-перше, з ладу вийшли вторинні ланцюги живлення та знадобилася заміна багатьох деталей, по-друге, в блоці живлення розплавився роз'єм живлення, та по-третє, за час експлуатації всередині приладу зібралося досить багато пилу. Все це в результаті позначилося на кінцевій ціні ремонту блоку живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику дано роз'яснення, що виникнення подібної проблеми, коли з ладу виходять вторинні ланцюги живлення, може бути пов'язане з занадто потужною відеокартою в системному блоці, нестабільною напругою мережі або іншими факторами. Те, що в блоці живлення розплавився роз'єм живлення можливо викликано перегрівом або перевантаженням, тому при подальшій експлуатації звернути увагу на ці моменти, інакше знову буде потрібно ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.