Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається блок живлення АТХ CFI CFI-A8989, ремонт блоків живлення у Києві.

Закінчення ремонту: 19.10.2019
Замовлення №: 90689
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення АТХ ЦФІ CFI-A8989 з потужністю 150Вт, наділений одним вентилятором та автоматичним регулюванням швидкості обертів. Він використовується в мультимедійному системному блоці, який має 4 слоти розширення, відкидну шторку для 5,25" пристрою, а також максимально надійний корпус, боковини якого виготовлені зі сталі, а передня панель з високоякісного пластику.

✓ Заявлена несправність замовником

Блок живлення, що поступив до нашої сервісної майстерні в місті Києві, не працює, він не включається. На прийманні замовник розповів, що підключав до системника інший блок живлення і з ним він працював нормально, тому повністю впевнений, що ремонт блоків живлення в Києві неминучий. Також він попросив, щоб ремонт виконали якнайшвидше.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей блок живлення надійшов у задовільному стані, на світлині №1 видно, що його корпус дуже не акуратний, особливо бічна частина, етикетка з технічними характеристиками моделі практично повністю залита якоюсь рідиною, на ній неможливо нічого прочитати. Після того, як блок живлення розібрали, з'ясували, що в ньому використовується імпульсний трансформатор E216944-W H-P CWT 1301, при цьому під час діагностики встановили, що проблема у вхідних ланцюгах живлення. З цієї причини потрібний ремонт блоків живлення у Києві.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту блоків живлення, а саме, вхідних ланцюгів живлення, довелося перепаяти багато компонентів, які вийшли з ладу. До них увійшли кілька електролітичних конденсаторів з різним маркуванням, діоди, резистори. Внаслідок цього вхідні ланцюги живлення повністю відновлені.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення працездатності вхідних ланцюгів живлення цього БЖ, що виконувався у місті Києві, коштував 300 грн.

✓ Причини несправності

Причин, які сприяють виникненню таких несправностей, як у цьому конкретному випадку, налічується кілька. Наприклад, до ремонту можуть призводити високочастотні перешкоди, нестабільна напруга мережі та інші фактори.

✓ Рекомендації сервісного центру

Своєчасно проведена профілактика, яка не дозволить збиратися всередині пристрою пилу та бруду, а також правильна експлуатація з боку користувача – це гарантія того, що блок живлення після результативно проведеного ремонту пропрацює ще досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.