Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестали видавати вихідну напругу блоки живлення Timotion SPM-72M, ремонт двох блоків живлення.

Закінчення ремонту: 12.06.2020
Замовлення №: 00337
✓ Пристрій, виробник, модель

Імпульсний блок живлення Тімотіон SPM-72M відрізняється компактними розмірами, його корпус класичного чорного кольору. Модель із вхідною напругою діапазону 100... 240V - 50/60Hz, 1.5A, вихідною стабілізованою напругою 32V – 2.5А.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернувся співробітник медичного центру «ІСІДА-IVF», якому необхідно, щоб було виконано ремонт двох блоків живлення, що вийшли з ладу. Заявлена несправність – не працюють, перестали видавати вихідну напругу. Оскільки ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам, цим двом блокам живлення присвоєно № приймання 00337 та 00338 (видно на перших трьох світлинах). Замовник попросив виконати ремонт у найстисліші терміни, оскільки БЖ використовуються у медичному обладнанні. Це не перше звернення до нас за допомогою, 20.04.2020 № замовлення 00261 ми вже виконували ремонт одного блоку живлення (тоді відновлювали плату Main Board).

✓ Діагностика сервісним центром

Ці два блоки живлення надійшли у нормальному стані, при цьому їх корпуси перетягнуті скотчем. Перш ніж виконувати ремонт двох блоків живлення, їх повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що у цих моделях використовується плата живлення E241103. Виконана діагностика показала, що для ремонту є всі підстави, оскільки в обох пристроях вийшли з ладу основні плати (Main Board), які можна відновити на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відновити у цих блоках живлення плати Main Board, що вийшли з ладу. Для цього на них довелося перепаяти деякі деталі, такі як резистори, діоди, конденсатори (див. світлину №4). Також замінили і в тому, і в іншому мікросхему ІМС OB2269. Це позитивно вирішило проблему, оскільки після ремонту двох блоків живлення вони повністю у робочому стані. Це підтверджує остання світлина, на якій видно, що на тестері вихідна напруга 31.9 (в межах норми). Як і просив замовник ремонт виконаний у найстисліші терміни. Оплату за цей ремонт виконано за безготівковим розрахунком компанією «ІСІДА-IVF».

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт у двох блоках живлення двох плат Main Board, на яких перепаяні деталі, включаючи мікросхеми, коштував замовнику по 450 грн. за кожний блок.

✓ Причини несправності

Головна причина, через яку перестали працювати цих два блоки живлення став вихід із ладу в них основних плат. В цьому випадку їх заміна не знадобилася, тому що нам вдалося відновити їхню працездатність на компонентному рівні, замінивши деякі деталі, включаючи мікросхему. Це позитивно вплинуло на кінцеву вартість ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Співробітнику цього медичного центру, який прийшов за відремонтованими блоками живлення, надано рекомендації, як далі правильно їх використовувати. Він запевнений, що ремонт виконаний на високому професійному рівні. При цьому, враховуючи той факт, що пристрої експлуатуються в інтенсивному режимі і вже виконувався їх ремонт, немає впевненості на 100 відсотків, що згодом знову не виявиться якась несправність. Якщо таке станеться, негайно звернутися до фахівців, які проведуть діагностику та встановлять, чи буде рентабельним ремонт чи ні.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.