Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Через раз стартує материнська плата, чути, як плавають оберти кулера в блоці живлення High Power HPC-500-A12S, ремонт блоку живлення Хай Повер.

Закінчення ремонту: 11.05.2020
Замовлення №: 00250
✓ Пристрій, виробник, модель

Комп'ютерний блок живлення АТХ Хай Повер HPC-500-A12S, в якому використовується активна схема корекції Active PFS. Ця модель для геймерів має потужність 500 Вт, 120 мм вентилятор, модульне підключення кабелів (Cabel Management Design) та 6 SATA роз'ємів. У блоці живлення використовуються найінноваційніші технології, включаючи 80PLUS Certified, NVIDIA SLI Certified, а також ATI CrossFire ready. Пристрій екологічно безпечний, що підтверджено міжнародним сертифікатом ROSH. Для підключення в блоці живлення передбачені наступні роз'єми: ATX 24pin для підключення материнської плати, 4pin+8pin для підключення живлення процесора, 3 HDD (IDE), 6 SATA, FDD, а також 2 роз'єми додаткового живлення для відеокарт 6+2pin.

✓ Заявлена несправність замовником

У комп'ютерному блоці живлення, який надійшов до нашого сервісного центру, через раз стартує материнська плата, чутно, як плавають оберти кулера. Тому замовнику потрібен ремонт блоку живлення Хай Повер. Безпосередньо у сервісному центрі з'ясували, що у блока живлення завищено вихідну напругу, через раз стартує материнська плата від нього, оберти у вентилятора плавають. Такі «симптоми» вказують на те, що без ремонту не обійтись. Від замовника дізналися, що блок живлення вийшов з ладу вперше, тому його ще не розкривали, відповідно, всі пломби на місці.

✓ Діагностика сервісним центром

Блок живлення в дуже хорошому стані, на першій світлині видно, що його корпус акуратний, без подряпин та потертостей. Перш ніж виконувати ремонт блоку живлення Хай Повер, його розібрали та дізналися, що в цій моделі використовуються такі модулі, як трансформатор 19.21039.009, вентилятор A1225L12S. Наступний етап, що передує ремонту - діагностика, яка показала, що проблема у вторинних ланцюгах зворотного зв'язку, потрібно перепаювання несправних деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у заміні деяких деталей вторинних ланцюгів зворотного зв'язку, перепаюванні деталей, що вийшли з ладу, а саме резисторів, діодів та електролітичних конденсаторів (світлина №5). Після такого ремонту блоку живлення Хай Повер, на який видано гарантію, всі заявлені несправності повністю усунуті.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни радіодеталей у вторинних ланцюгах блоку живлення та ланцюгах зворотного зв'язку, перепаюванні несправних деталей коштував 500 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в цьому блоці живлення через раз стартувала материнська плата, чути було, що у вентилятора плаваючі оберти стало те, що з ладу вийшли вторинні ланцюги зворотного зв'язку, багато радіодеталей довелося змінювати. Це дозволило позитивно вирішити проблему.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки працездатність цього комп'ютерного блоку живлення вдалося повністю відновити, замовника повідомлено про те, що він буде якісно виконувати свої функції протягом тривалого часу з урахуванням правильної його експлуатації. З боку користувача має своєчасно проводитися чищення системного блоку від накопичуваного пилу системою охолодження. Якщо буде помічено найменші збої в роботі, негайно звертатися за допомогою до фахівців!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.