Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включає персональний комп'ютер БЖ Zalman ZM600-RS, ремонт блоків живлення Залман.

Закінчення ремонту: 03.03.2020
Замовлення №: 00118
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення корейської компанії Залман ZM600-RS, зібраний у Китаї, з потужністю 600 Вт, з підтримкою режимів SLI та CrossFireX, наділений номінальною ефективністю 85,55% та безліччю захисних функцій. У цій моделі для охолодження блоку живлення використовується 120-мм вентилятор, який відрізняється низьким рівнем шуму. Пристрій відноситься до геймерівського типу та додатково має захист від перенапруги, захист від перевантаження та захист від короткого замикання. Блок живлення має лаконічний дизайн та компактні розміри 150 x 86 x 140 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт блоків живлення Залман, незалежно від складності несправності, ця модель прийнята в роботу. Від користувача, який звернувся до нас по допомогу дізналися, що блок живлення не включає персональний комп'ютер, з яким він використовується. Також він повідомив, що раніше жодних проблем у роботі не виникало, тому ремонт потрібен уперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан блоку живлення дуже добрий, на першій світлині видно, що у нього акуратний корпус, без механічних пошкоджень. Після того, як його розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовується процесорний кулер PLA12025S12H. У ході діагностики точно визначили, що з ладу вийшла основна плата (див. світлини №3 та 4), відповідно для ремонту блоків живлення Залман є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт блоків живлення Залман полягав у наступному: відновлено вхідні ланцюги живлення, перепаяно такі деталі, як діоди та резистори, виконано заміну конденсатора 470uF 420V (добре видно на останній світлині). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки блок живлення повністю у робочому стані. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт основної плати з відновленням ланцюгів живлення, заміну конденсатора, що вийшов з ладу, клієнт заплатив 450 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що для ремонту блоків живлення Залман були всі підстави, стало те, що з ладу вийшла материнська плата, на якій довелося відновлювати вхідні ланцюги живлення, замінювати конденсатор та інші деталі. Така несправність могла бути викликана тим, що персональний комп'ютер експлуатувався без джерела безперебійного живлення (UPS), яке покликане захищати пристрій від перепадів напруги мережі. При черговому стрибку напруги блок живлення від популярної компанії Залман вийшов з ладу та знадобився ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано найближчим часом придбати джерело безперебійного живлення та експлуатувати персональний комп'ютер разом з ним та блоком живлення. Це допоможе уникнути подібних проблем надалі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.