Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

ПК вимкнувся під час роботи, згорів БЖ Chieftec Force CPS-750S, сервіс з ремонту блоків живлення.

Закінчення ремонту: 07.11.2019
Замовлення №: 90651
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення АТХ Чифтек Force CPS-750S з потужністю 750 Вт, із заявленим рівнем ККД понад 85%. Модель із сумарною силою струму по лінії 12 В, що становить 56 А. Модель оснащена великою кількістю систем захисту, до яких входить захист від навантаження, а також підвищення напруги. У блоці живлення використовується 120 мм вентилятор, є роз'єм підключення живлення процесора 1x4+4pin.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісу з ремонту блоків живлення через те, що персональний комп'ютер вимкнувся під час роботи, після проведеної діагностики з'ясувалося, що згорів блок живлення, відповідно потрібен його ремонт. Оскільки комп'ютер, з яким використовується цей прилад, потрібен для щоденної роботи, замовник попросив, щоб сервіс з ремонту блоків живлення був наданий у найкоротші терміни.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому стан блоку живлення хороший, однак після його розбирання з'ясувалося, що його профілактика виконувалася дуже давно або не виконувалася взагалі, оскільки всередині всі складові, включаючи кулер, покриті рівномірним шаром пилу (добре видно на світлинах №3 та 4). Перш ніж надавати сервіс з ремонту блоків живлення, необхідно було правильно визначити першопричину несправності, для чого виконано діагностику. З її допомогою встановлено, що проблема в первинних ланцюгах живлення, тому для надання сервісу з ремонту блоків живлення є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності первинних ланцюгів живлення довелося перепаювати багато різних деталей, таких як транзистори, резистори, конденсатори з різним маркуванням. Подальший ремонт полягав у чищенні та мастилі кулера. В результаті блок живлення повністю у робочому стані. На цю послугу клієнт отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення первинних ланцюгів живлення, чищення та змащення кулера обійшлися замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що блок живлення згорів та знадобилося відновлення первинних ланцюгів живлення, стало те, що він використовувався неправильно. Зокрема, за час експлуатації жодного разу не виконувалася його профілактика, через що всередині зібралася не допустима кількість пилу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі не було приводу звертатися до майстерні для надання сервісу з ремонту блоків живлення, замовнику рекомендовано правильно використовувати пристрій. Своєчасно проведена профілактика не дозволить збиратися великій кількості пилу на всіх компонентах пристрою, а це означає, що він не перегріватиметься.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.