Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не стартує, але може запуститися БЖ Chieftec CFT-750-14CS, полагодити блок живлення комп'ютера.

Закінчення ремонту: 31.01.2020
Замовлення №: 00045
✓ Пристрій, виробник, модель

Комп'ютерний блок живлення Чифтек CFT-750-14CS із системою охолодження, що складається з одного вентилятора (140 мм) та потужністю 750 Вт. У цій моделі використовується активний модуль PFC (Power Factor Correction), є роз'єм для материнської плати 20 + 4 пін. У пристрої застосовані технології захисту від короткого замикання (SCP), захисту від перевантаження (OPP) та захисту від перепадів напруги (OVP/UVP). Блок живлення наділений 8 SATA роз'ємами, роз'ємом додаткового живлення для відеокарт 2x6pin, а також роз'ємами живлення процесора 1x4pin та 1x8pin.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру та попросив полагодити блок живлення комп'ютера, оскільки він не стартує, може взагалі не запуститися. Він також повідомив, що це перша несправність, тому раніше блок живлення ще не розкривався. Через те, що пристрій інтенсивно використовується з геймерським ПК, йому необхідно, щоб ремонт блока живлення комп'ютера був виконаний в терміновому порядку.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан блоку живлення непоганий, у нього чистий не пошкоджений корпус, про що можна судити з першої світлини. Після його розбирання, що необхідно для того, щоб можна було провести діагностику та надалі полагодити блок живлення комп'ютера, дізналися, що всередині за час експлуатації зібралася достатня кількість пилу, вона практично скрізь - на лопатях вентилятора, стінках та інших складових (добре видно на світлинах №3 та 4). За допомогою діагностики вдалося встановити, що проблема в режимі Stand BY (режимі очікування).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано ремонт режиму Stand BY, для чого довелося перепаяти такі деталі, як діод, резистори та конденсатори. Також виконано загальне чищення приладу від пилу, що накопичився. Це дозволило повністю розв'язати проблему, тепер цей блок живлення вмикається. Як і просив замовник полагодити блок живлення комп'ютера вдалося в найстисліші терміни. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню режиму Stand BY з заміною деяких деталей + чищення обійшлися замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

Коли з ладу виходить режим Stand BY, блок живлення відключає всі вихідні ланцюги, а переведення в робочий режим виконується за допомогою подачі аналогового сигналу (тобто замикання сигнальних контактів) блоку живлення через кнопку включення. У цьому випадку пристрій не працював саме тому, що виникли проблеми в режимі Stand BY.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту цього комп'ютерного блоку живлення замовнику рекомендовано не допускати надалі такого скупчення пилу всередині приладу, для чого буде потрібна своєчасна профілактика.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.