Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює блок живлення Timotion SPM-72M, проблема в платі Main Board, терміновий ремонт блоків живлення.

Закінчення ремонту: 20.04.2020
Замовлення №: 00261
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення Тімотіон SPM-72M з вхідною напругою 100-240V - 50/60Hz, 1.5A та вихідною напругою 32V - 2.5А. Модель із робочим циклом включення 2 хвилини та 18 хвилин вимкнення. Цей блок живлення відрізняється компактними розмірами, корпус виконаний в класичному чорному кольорі.

✓ Заявлена несправність замовником

Співробітник медичного центру «ІСІДА-IVF» звернувся до нашого сервісного центру та попросив, щоб було виконано терміновий ремонт блоків живлення, оскільки він потрібен для роботи. Заявлена несправність – не працює. Оскільки ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у ремонті, пристрій прийнято у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей блок живлення надійшов у хорошому стані, однак на першій світлині видно, що на корпусі наклеєна смужка скотчу. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в цій моделі використовується плата живлення E241103. У ході виконання діагностичних робіт майстер встановив, що терміновий ремонт блоків живлення є неминучим, оскільки з ладу вийшла плата Main Board.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли відновити плату Main Board, що вийшла з ладу, для чого довелося замінити вторинні ланцюги зворотного зв'язку, перепаяти деякі деталі. Це дозволило повністю вирішити проблему, оскільки після термінового ремонту блоків живлення він працює. На останній світлині видно, що після ремонту на тестері відображається вихідна напруга 32 (як і має бути!). Для виконання цього результативного термінового ремонту блоків живлення знадобилося лише 2 дні! Оплату за ремонт здійснено за безготівковим розрахунком ТОВ «ІСІДА-IVF».

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення плати Main Board із заміною вторинних ланцюгів зворотного зв'язку та інших деталей з урахуванням терміновості сплачено 600 грн.

✓ Причини несправності

З усього видно, що для виконання термінового ремонту блоків живлення були всі підстави. Основною причиною виникнення вищеописаної несправності, через що блок живлення не працював стало те, що з ладу вийшла плата Main Board, для відновлення якої знадобилася заміна вторинних ланцюгів зворотного зв'язку, перепаювання деяких деталей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом співробітнику медичного центру «ІСІДА-IVF» надано корисні поради та рекомендації щодо подальшої правильної експлуатації цього блоку живлення від медичного обладнання. Якщо у роботі пристрою знову виникнуть проблеми, найкращим рішенням стане негайне звернення за допомогою до сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.