Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не стартує системний блок із БЖ Gresso ATX 500W (G500WF12), ремонт блоку живлення системного блоку.

Закінчення ремонту: 08.10.2019
Замовлення №: 90639
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення для системного блоку Грессо ATX 500W (G500WF12), форм фактору АТХ, зібраний у Китаї, наділений одним кулером з діаметром вентилятора 120 мм та автоматичним регулюванням швидкості обертів. Дана модель з напругою 230 В та частотою 50 Гц. Вона має такі вихідні конектори, як живлення материнської плати 20+4 pin, живлення процесора 4 pin, SATA 4 штуки та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

З цим блоком живлення не стартує системник. Замовник упевнений, що проблема саме в ньому, оскільки він перевіряв з іншим блоком живлення, і все працювало нормально. Він попросив, щоб ремонт блоку живлення системного блоку був виконаний у стислий термін, оскільки комп'ютер потрібен для щоденної роботи.

✓ Діагностика сервісним центром

Блок живлення в хорошому стані, після того, як його розібрали, з'ясували, що в ньому використовується трансформатор KH TZ-EER35-005A, а за час експлуатації всередині зібралося трохи пилу, особливо на лопатях вентилятора (добре видно на світлині №3). Перед тим, як виконувати ремонт блоку живлення системного блоку, провели діагностику, за допомогою якої дізналися, що проблема у вхідних ланцюгах живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Після того, як майстер перепаяв багато компонентів, включаючи електролітичні конденсатори різного номіналу (кілька штук), резистори, діоди, роботу вхідних ланцюгів живлення вдалося повністю відновити. Після виконаного ремонту блоку живлення системного блоку його протестували в майстерні. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

У первинних ланцюгах живлення були виявлені та перепаяні згорілі деталі, така послуга коштувала клієнту 350 грн.

✓ Причини несправності

Причини, які призводять до подібних несправностей блоків живлення, що використовуються в системних блоках, і як результат, ремонту, можуть бути різні. Наприклад, через високочастотні перешкоди живлення, нестабільну напругу електроенергії та інше. Як результат, з ладу виходять вхідні ланцюги живлення, як у конкретному випадку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки робота цього блоку живлення повністю відновлена, замовник запевнений у тому, що при правильній експлуатації він ще довго пропрацює. З його боку повинні виконуватись усі правила щодо правильного використання блоку живлення для системного блоку, а саме, своєчасно проводитися профілактика, що не дозволить збиратися пилу на всіх складових пристрою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.