Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, зламаний енкодер вмикання та регулятор звуку в штатній автомагнітолі Chevrolet Lacetti, ремонт автомагнітол Шевроле.

Закінчення ремонту: 25.06.2020
Замовлення №: 00382
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатний головний пристрій Chevrolet Lacetti в інсталяційну шахту 2 DIN призначений для установки в салон автомобілів Chevrolet Lacetti. Автомагнітола з можливістю читання флешок, у неї в наявності роз'єм USB. Вся інформація виводиться на великий кольоровий екран.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт автомагнітол Шевроле, до нас звернувся замовник із проблемою – не вмикається автомагнітола, зламана кнопка вмикання та регулятор звуку. Від нього дізналися, що несправність трапилася з його ж вини, коли він пересідав з місця водія на пасажирське сидіння та зачепив магнітолу ногою. Також замовник повідомив, що це не перша несправність, тож до нас ремонт автомагнітол Шевроле вже виконувався. Разом із головним пристроєм замовник приніс до сервісного центру колодку з дротами.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що автомагнітола у задовільному стані, у неї не акуратний корпус, весь у подряпинах, на регуляторі звуку сильні потертості. Перш ніж зайнятися ремонтом автомагнітол Шевроле, необхідно було точно встановити, які саме модулі вийшли з ладу та потрібне їх відновлення. Для цього передбачена діагностика, яка показала, що несправність виникла в модулі управління. Також потрібна заміна мікрокнопки «УВІМКНЕННЯ» та енкодера гучності, відремонтувати які не надається можливим.

✓ Ремонт сервісним центром

Виходячи з вищесказаного ремонт цієї автомагнітоли Шевроле полягав у наступному: виконано відновлення провідників плати управління (див. світлину №3). Також замінено мікрокнопку «УВІМКНЕННЯ» та енкодера гучності з центральною кнопкою на нові (добре видно на світлинах №4 та 5). Після такого ремонту автомагнітол Шевроле заявлена замовником несправність результативно усунена - ресивер вмикається, кнопка ввімкнення та регулятор звуку працюють відмінно, про що свідчить перша світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення провідників плати управління, заміну мікрокнопки «УВІМКНЕННЯ» та енкодера гучності з центральною кнопкою клієнт заплатив 900 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення такої несправності, як у цьому випадку, є людський фактор, а саме, не акуратне поводження з головним пристроєм, яке було встановлене в автомобілі Chevrolet. Автомагнітолу зачепили ногою, коли пересідали, в результаті зламали кнопку ввімкнення та регулятор звуку. Оскільки відновити їхню працездатність не було можливості, знадобилася їхня заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов за відремонтованою автомагнітолою, йому повідомили, що вона флешку читає, при цьому диски не читає. Щоб вирішити цю проблему, потрібно замінити лазерну головку HPD-60. Майстер рекомендував поводитися з пристроєм акуратніше, берегти його від ударів та інших механічних впливів. Щоб не повторилася подібна ситуація, під час пересадки намагатися не чіпляти автомагнітолу ногами! Акуратно поводитися з регулятором звуку! Якщо виникне потреба в заміні лазерної головки, замовник може звертатися до нас за допомогою, ми вирішимо цю проблему.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.