Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, екран білого кольору в автомобільній магнітолі Shuttle SDUA-7050, терміновий ремонт автомагнітол.

Закінчення ремонту: 10.07.2020
Замовлення №: 00460
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійний центр формату 2DIN Шаттл SDUA-7050 оснащений широкоформатним сенсорним 7-дюймовим екраном. Автомагнітола функціонує під керуванням операційної системи Android, вона наділена супутниковим GPS навігатором, Wi-Fi адаптером та ТВ-тюнером. Медіаконтент можна відтворювати як із карт-пам'яті microSD, так і за допомогою AUX входу. Наявність адаптера Bluetooth дозволяє використовувати автомагнітолу як систему для гучного зв'язку, є можливість завантаження телефонної книги, а також підтримка протоколу A2DP. Інтегрований підсилювач, яким наділена автомагнітола із заявленою потужністю 50 Ватт на кожен із чотирьох каналів, при цьому 10-смуговий еквалайзер із п'ятьма передустановками. Ресивер доповнено входами для підключення камер переднього та заднього огляду, що дає можливість використовувати його як відеореєстратор або парктронік.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашого сервісного центру звернувся замовник із проханням виконати терміновий ремонт автомагнітол, у роботі якого виникли проблеми. Зокрема, вона не вмикається, екран повністю сірого кольору. На прийманні він повідомив, що автомагнітолу придбано приблизно 3 роки тому та за цей час вона вперше вийшла з ладу, тому її ще не розкривали та не ремонтували. Замовнику потрібен терміновий ремонт автомагнітол, тому що, з його слів він не звик їздити, коли в салоні тиша, до того ж інтер'єр салону виглядає без магнітоли вкрай не привабливо. Разом із головним пристроєм клієнт приніс колодку із проводами. Оскільки ми завжди йдемо назустріч своїм замовникам, у терміновому ремонті автомагнітоли відмовлено не було.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що загальний стан цієї автомобільної магнітоли нормальний, у неї трохи запилений корпус, особливо на стиках, однак явних механічних пошкоджень на корпусі або екрані не виявлено. Перш ніж виконувати будь-якої складності терміновий ремонт автомагнітол необхідно точно визначити, що стало причиною виникнення несправності. З цією метою передбачена діагностика, для чого ресивер повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується материнська плата (Main Board) AN-8227-MB(903A) R2016-07-20 VER:01. Як виявилося, з ладу вийшов модуль дисплея, тому для термінового ремонту автомагнітол є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у пропаюванні роз'ємів та шлейфів дисплея (див. світлину №3). Також довелося перепаяти деякі радіодеталі, до яких входять діод, резистор та кілька електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями. Це дозволило максимально позитивно розв'язати проблему, оскільки після термінового ремонту автомагнітол, який зайняв всього кілька днів, пристрій повністю в робочому стані. На останній світлині добре видно, що автомагнітола вмикається, на екрані з'явилося зображення, яке відмінної якості. Для виконання такої складності ремонту було залучено спеціальну інфрачервону паяльну станцію. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт з урахуванням терміновості, що складався в пропаюванні роз'ємів та шлейфів дисплея, заміні деяких радіодеталей, клієнт заплатив 1200 грн.

✓ Причини несправності

Те, що ця автомагнітола вийшла з ладу - вона не вмикалася, а екран був повністю білого кольору, пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль дисплея, тому знадобилося пропаювання роз'ємів та шлейфів дисплея. Причин, через які могла виникнути така несправність, насправді кілька. Цілком припустимо, що це могло бути спровоковано не якісною заводською пайкою, а після певного терміну експлуатації проблема проявилася таким чином. Крім того, оскільки далеко не всі наші дороги з якісним покриттям, досить часто доводиться їздити по ямах та вибоїнах, тому при трясці в автомагнітолі міг вийти з ладу модуль дисплея.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісно виконаного термінового ремонту автомагнітоли замовнику рекомендовано поводитися з нею максимально акуратно, особливу увагу приділяючи дисплею. Не піддавати пристрій жодним механічним впливам (ударам, сильним поштовхам, падінням, залиттям)! Намагатися уникати поганих доріг, інакше подібних проблем уникнути не вийде, оскільки якість складання виробу не найкраща. Якщо у роботі пристрою знову виникнуть несправності, що не виключено, негайно звертатися за допомогою до фахівців, нічого самостійно не виконуючи!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.