Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, раніше в дорозі періодично відключалася автомагнітола RedPower Kia Sportage DAQY-5001RV/16G(6,0), ремонт автомагнітоли на Kia Sportage.

Закінчення ремонту: 03.10.2020
Замовлення №: 00637
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна автомагнітола РедПовер Kia Sportage DAQY-5001RV/16G(6,0) в інсталяційну шахту 2DIN стане відмінним доповненням салону автомобілів Kia Sportage. Головний пристрій працює на базі ОС Android 4.4+, процесора MST786 Cortex A9 QUAD Core 1,6 ГГц, 1 ГБ оперативної пам'яті та 16 ГБ вбудованої пам'яті. Модель наділена 10,1" сенсорним екраном високої якості, мультитачем з роздільною здатністю 1024х600 пікселів. Крім того, автомагнітола з вбудованим модулем GPS з підтримкою навігаційних програм Google map online, Navitel, CityGuide, iGo, 3D maps, «online корки». У комплекті до штатної магнітоли передбачена одна з доступних навігаційних програм з картою України (за бажанням можна додати карти СНД та Європи), з голосовими підказками та можливістю запису треків. Наявність вбудованого Wi-Fi-модуля, системи гучного зв'язку (Hands Free), підтримка функції дзеркального відео та аудіо, можливість керування штатними кнопками на кермі – це далеко не всі переваги моделі.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашу майстерню зі смт. Риково Херсонської області надійшла несправна автомагнітола, що упакована в коробку. Телефоном замовник повідомив, що автомагнітола не вмикається, до цього періодично в дорозі відключалася та самостійно вимикалася. Коли виникла проблема, головний пристрій розібрали та намагалися всередині все пропаяти. При цьому, коли збирали назад, з необережності зробили кілька сколів на сенсорі (добре видно на першій світлині, де обведено кружечками синього кольору). Тепер замовнику потрібно, щоби ремонт автомагнітоли на Kia Sportage був виконаний фахівцями, оскільки проблема так і залишилася не вирішеною.

✓ Діагностика сервісним центром

Ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у ремонті автомагнітоли на Kia Sportage, незалежно від складності несправності чи регіону України, в якому мешкає замовник. Пристрій розібрали та з'ясували, що в цій моделі використовується основна плата HH_T3 V03.1_20170618, а також Android module TOPWAY R16-CR105-V5 із мікросхемою MST700-LF. Виконана поглиблена діагностика показала, що саме ці два модулі вийшли з ладу, тому ремонт автомагнітоли на Kia Sportage має бути спрямований на відновлення їхньої працездатності. Загалом стан головного пристрою (без урахування сколів на сенсорі) досить добрий. Інших механічних пошкоджень на корпусі не виявлено.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт автомагнітоли на Kia Sportage полягав у відновленні основної плати, що вийшла з ладу, для чого довелося перепаяти багато різних несправних радіодеталей. До них входять резистори, діоди, електролітичні конденсатори різного номіналу (див. світлину №3), зроблено також відновлення монтажу. В результаті автомагнітола увімкнулась, при цьому після включення висить на заставці. Щоб розв'язати цю проблему виконано прошивку Android module TOPWAY R16-CR105-V5 (видно на світлині №4). Після такого ремонту автомагнітоли на Kia Sportage, для виконання якого використовували спеціальне обладнання, заявлена ​​несправність повністю усунена, про що свідчить остання світлина. Відремонтовану автомагнітолу у тій самій коробці відправили замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт основної плати з заміною на ній різних несправних деталей, відновлення монтажу, а також прошивка Android модуля автомагнітоли коштували замовнику 3000 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною заявленої замовником несправності (автомагнітола на Kia Sportage не вмикалася) став вихід з ладу основної плати, на якій згоріли різні радіодеталі, які довелося замінити. Після відновлення цього модуля виявилася інша несправність, а саме після включення автомагнітола «висіла» на заставці, тому знадобилася прошивка Android модуля. Коли сталася несправність, автомагнітолу намагалися самостійно ремонтувати, розібрали, щось усередині паяли, але при складанні в декількох місцях пошкодили сенсор, на якому з'явилися сколи. Згодом ця проблема також вимагатиме вирішення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту, який із позитивним результатом замовнику телефоном надано деякі рекомендації. Вони стосувалися того, щоб перш ніж встановити відремонтовану магнітолу Kia Sportage, перевірити безпосередньо в автомобілі бортову напругу. Якщо немає впевненості в тому, що магнітола буде встановлена ​​правильно, найкращим рішенням стане звернення за допомогою до професіоналів. Якщо в роботі пристрою знову виникнуть проблеми, нічого більше самостійно не робити, магнітолу не розбирати, нічого не паяти! Немає гарантії в тому, що незабаром не буде потрібно заміна сенсорного скла, на якому сколи. Якщо виникне така необхідність, негайно звертатися до спеціалізованої сервісної майстерні!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.