Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран, звук теж відсутній у штатній автомагнітолі Isudar PX5 Android 9, ремонт Android автомагнітол.

Закінчення ремонту: 08.09.2020
Замовлення №: 00432
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна автомагнітола Айсудар PX5 Android 9 в інсталяційну шахту 2DIN призначена для установки в автомобілі Skoda/Seat/Volkswagen/VW Passat B7, POLO, GOLF 5, 6. Головний пристрій працює на базі сучасної операційної системи Android 9.0. Модель наділена 7-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю 1024х600 точок та яскравою матрицею високої чіткості. У ній використовується підсилювач потужністю 45 Вт на кожен із 4-х каналів. До інших позитивних якостей автомагнітоли можна віднести: наявність вбудованого Bluetooth з функцією підключення до Інтернету, модуля Wi-Fi, а також підтримку GPS-навігації.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашій майстерні завжди можна виконати ремонт Android автомагнітол, яка б проблема з нею не сталася. В цьому випадку замовник звернувся за допомогою, оскільки у головного пристрою темний екран, звуку теж немає. Від нього дізналися, що спочатку бувало так, що пристрій міг під час їзди «підвисати», але допомагало вимкнення/вмикання запалювання. Також він повідомив, що це не перша несправність, раніше вже був потрібний ремонт Android автомагнітол, але після певного часу несправність виникла знову. Замовник приніс автомагнітолу, упаковану в рідній коробці, куди також вкладено шнури.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом стан цієї автомагнітоли непоганий, про що можна судити по першій світлині, вона має акуратний корпус, а екран без видимих механічних пошкоджень. На другій світлині видно, що етикетка з технічними характеристиками цієї моделі з обох боків приклеєна до корпусу паперовим скотчем (найшвидше вона почала відклеюватися). Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт Android автомагнітол, необхідно точно встановити причину, через яку виникла несправність. З цією метою передбачена діагностика. Пристрій повністю розібрали та дізналися, що в ньому використовуються плата TS9-CR116E-V4, мікросхема 1CN6202. У ході діагностичних робіт стало зрозуміло, що для ремонту Android автомагнітол є всі підстави, оскільки проблема виникла в Android-модулі AW48-0464-00. TS9R 4+64-8.1, несправні ланцюги живлення. При цьому також встановлено, що цей модуль можна відновити на компонентному рівні, що позитивно позначиться на кінцевій вартості ремонту автомагнітоли, що працює на ОС Android.

✓ Ремонт сервісним центром

З вищеописаною несправністю ремонт Android автомагнітоли полягав у наступних діях: для відновлення працездатності Андроїд-модуля AW48-0464-00. TS9R 4+64-8.1 та ланцюгів його живлення довелося перепаяти багато несправних радіодеталей. Це кілька діодів, резисторів, електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями. Для виконання такого ремонту Android автомагнітол було задіяно паяльну станцію. Завдяки правильним діям несправність вдалося повністю усунути, зображення на екрані автомагнітоли з'явилося (видно на першій світлині), звук є. Це був результативний ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт Андроїд-модуля AW48-0464-00. TS9R 4+64-8.1 (субплата) та ланцюгів його живлення обійшовся замовнику 1100 грн.

✓ Причини несправності

Як виявилося в цій штатній автомобільній магнітолі була досить серйозна несправність - з ладу вийшов Android-субмодуль, а також ланцюги його живлення. Саме тому при вмиканні екран був темного кольору, звук також був відсутній. Щоб усунути несправність на цьому модулі довелося перепаяти багато різних радіодеталей, включаючи конденсатори. Попри те, що цей апарат практично новий, при цьому вже після другого ремонту, найшвидше модель не пройшла належного виробничого контролю (не дотрималися стандартів якості), що негативно позначається на її експлуатаційних можливостях.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забрати автомагнітолу після ремонту майстер рекомендував йому максимально уважно підключити її в салоні автомобіля. Якщо  відсутня впевненість у тому, що при самостійному підключенні все буде зроблено правильно, краще нічого не робити, а відразу ж скористатися послугами автоелектриків, які працюють на станції технічного обслуговування. В цьому випадку можна бути впевненим у тому, що вони підключать її правильно, а це свого роду гарантія того, що незабаром для повторного ремонту Android автомагнітол не буде приводу. Оскільки головний пристрій після двох ремонтів, поводитися з ним дбайливо! Бажано не вмикати його на максимальну гучність!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.