Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зникло зображення, не реагує на торкання тачскрин в автомагнітолі Pioneer PI-1007, ремонт сенсорної автомагнітоли.

Закінчення ремонту: 01.08.2020
Замовлення №: 00523
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомобільна магнітола з виносним сенсорним екраном Піонер PI-1007 в шахту 1 DIN. Модель китайського складання наділена вбудованою GPS навігацією, Bluetooth та Wi-Fi модулями. У неї 9.5-дюймовий мультитач сенсорний резистивний екран з покриттям антивідблиску та роздільною здатністю 1080x1920 пікселів. Головний пристрій із підтримкою керування кнопками на кермі, функцією Easylink для пристроїв на ОС Android та iOS, вбудованим мікрофоном та адресною книгою. В автомагнітолі використовується вбудований підсилювач потужністю 50 Вт на канал, є еквалайзер. Ресивер має два USB роз'єми з підтримкою форматів AVI, MPEG, WMA, MP3, MP4, вхід для камери заднього виду, відео вхід, відео вихід. Управляти автомагнітолою можна за допомогою пульта дистанційного керування, передбаченого в комплекті постачання.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню в нерідній коробці надійшла автомобільна магнітола, у якої зникло зображення, хоча зі слів замовника на натискання сенсорного скла реакція є. Від нього дізналися, що коли виникла проблема, він здавав магнітолу в інший сервісний центр, але після цього тачскрин уже не працював. Тепер потрібно, щоби ремонт сенсорної автомагнітоли виконали наші фахівці. Коли ресивер увімкнули в майстерні зображення на екрані не було, також не було реакції тачскріну на торкання.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри повторний ремонт сенсорної автомагнітоли, її зовнішній стан досить хороший, про що свідчить перша світлина. Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовується плата LBT-TY10.1TFT-V1.1. Проведена діагностика показала, що для ремонту є всі підстави, оскільки несправним виявився модуль дисплея. Також встановлено, що попередні відновлювальні роботи виконані вкрай не професійно (неправильно зібрали).

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано ремонт модуля дисплея, перепаяно деякі деталі, включаючи діоди, резистори, конденсатори. Відновлено монтаж, усунуто коротке замикання ланцюгів живлення підсвітки, правильно перепідключені всі шлейфи (видно на 5 світлині). Для виконання такої складності ремонту сенсорної автомагнітоли довелося використовувати спеціальне ремонтне обладнання. В результаті зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості (видно на першій світлині), тачскрін добре реагує на торкання. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля дисплея, відновлення монтажу, усунення короткого замикання ланцюгів живлення підсвітки, перепідключення всіх шлейфів клієнт заплатив 1100 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що в цій сенсорній автомагнітолі не було зображення, стало те, що з ладу вийшов модуль дисплея. Крім того, попередній ремонт був виконаний вкрай непрофесійно (неправильно під'єднали шлейфи, неправильно зібрали). Це спричинило виникнення короткого замикання по ланцюгах живлення підсвітки. Очевидно, що у такому стані автомагнітола працювати коректно не могла.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував замовнику при встановленні магнітоли в автомобіль бути дуже акуратним з роз'ємами! Якщо немає навичок у цьому процесі, звернутися за допомогою до фахівців, які знають, як правильно встановити відремонтовану автомагнітолу. Якщо надалі виникнуть проблеми в її роботі, звертатися за допомогою до професіоналів, що добре себе зарекомендували!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.