Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не читає диски, тьмяно світиться дисплей у Sherwood CD-3050R, ремонт аудіотехніки Sherwood.

Закінчення ремонту: 11.03.2020
Замовлення №: 00119
✓ Пристрій, виробник, модель

Однодисковий CD-програвач Шервуд CD-3050R (Sherwood) 1997 року випуску, з частотним діапазоном 20 Гц - 20 кГц, можливістю відтворення у випадковому порядку та  програмування порядку пісень. Ця аудіотехніка має цифровий оптичний вихід, лінійний вихід (RCA), вихід для навушників. До інших функціональних характеристик цієї, досить застарілої аудіотехніки можна віднести наявність музичного календаря, синхростарту, опцій відключення/затемнення екрана, редагування записів, програмовану пам'ять на 20 треків, функцію перегляду та виключення звукових доріжок, а також прямий доступ до звукових доріжок під час запису.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей вже застарілий CD-плеєр не читає диски, тьмяно світить дисплей, погано відкривається лоток. Тому потрібний ремонт аудіотехніки Sherwood. За словами замовника з'ясували, що за весь час експлуатації пристрій виходить з ладу не вперше, тому до нас його вже розкривали.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри те, що цій аудіотехніці вже 23 роки від моменту випуску, вона має хороший зовнішній вигляд, корпус без подряпин та інших пошкоджень, що підтверджують перші дві фотографії. Перед тим як виконувати ремонт аудіотехніки Sherwood, пристрій повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується плата MAIN BD 40025221001 і лазерна головка KSS-210A. У ході виконаної діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшов привід CD, несправний також модуль живлення, тому є всі підстави для ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модуля живлення довелося перепаяти різні деталі, у тому числі діоди, резистори, конденсатор 47,0 * 50 В. Виконано заміну лазерної головки, зроблено юстування приводу (див. фото №3 та 4), також замінено пасик. Після такого ремонту аудіотехніки Sherwood усі заявлені несправності повністю усунуті, диски читаються, лоток відкривається добре, дисплей світиться нормально (видно на останньому фото).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення з перепаюванням різних деталей та приводу CD із заміною лазерної головки + юстування клієнт заплатив 700 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в даній аудіотехніці від популярного виробника Sherwood виникли несправності (не читалися диски, тьмяно світив дисплей, погано відкривався лоток) пов'язано з тим, що з ладу вийшли модуль живлення та привід CD, для відновлення яких довелося змінювати різні деталі, включаючи нову лазерну голівку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовника повідомили про те, що оскільки ця аудіотехніка вже досить застаріла, поводитися з нею максимально акуратно. У даній моделі немає антишоку, тобто протиударної пам'яті, що вимірюється в секундах безперервного відтворення при сильному струсі програвача, тому уникати будь-яких механічних впливів на пристрій у включеному стані, включаючи поштовхи та удари. Надалі використовувати якісні, не подряпані диски (тільки Compact Disc Digital Audio, MP3 не читає).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.