Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Погано читає диски вже досить застарілий CD-плеєр Denon CDR-1000, ремонт аудіотехніки Denon.

Закінчення ремонту: 04.07.2020
Замовлення №: 00412
✓ Пристрій, виробник, модель

CD програвач Денон CDR-1000 (Denon), зібраний у Японії, вже досить застарів. Він наділений приводом CD, а також програвачем компакт-дисків. Максимальна кількість дисків, що відтворюються - 1. Ця аудіотехніка виконана в класичному чорному кольорі та доповнена невеликим кольоровим екраном, на якому відтворюється вся необхідна інформація. Пристрій наділений цифровим коаксіальним виходом, цифровим оптичним виходом, аналоговим виходом RCA. Цей програвач з компактними габаритами (43х29х10 см) та вагою 4.5 кг.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей уже досить застарілий CD-програвач надійшов зі скаргою на те, що погано читає диски. На прийманні замовник розповів, що за весь час експлуатації (понад 10 років) ремонт аудіотехніки Denon потрібний уперше. Оскільки з пристроєм поводилися досить акуратно, у нього немає припущень, з якої причини сталася несправність. У сервісному центрі, коли увімкнули цю аудіотехніку, диски читалися, тому необхідно було уточнити у замовника більш точну скаргу.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що пристрій в досить хорошому стані, попри таку тривалу експлуатацію. Корпус чорного кольору без подряпин та потертостей, тільки з лівого боку невелика квадратна пляма від знятого скотчу. Задня стінка також без видимих механічних пошкоджень, вона чиста та акуратна. Насамперед аудіотехніку розібрали, це дозволило дізнатися, що в ній використовується оптичний привід E143838 1VC 38.22, а також мікросхеми BA5938FM, SAA7392HL. Перш ніж виконувати ремонт аудіотехніки Denon, провели діагностику, в ході якої встановили, що проблема в приводі CD (див. світлину №4).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою виконали чистку оптики, зробили юстування CD приводу. На першій та останній світлині видно, що після ремонту аудіотехніки Denon диски читаються (інформація висвічується на екрані). Майстром також зроблено висновок, що якісні диски читаються добре, при цьому подряпані, трохи повільніше.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт цієї аудіотехніки, що складається з чищення оптики, юстуванні приводу замовник заплатив 350 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною заявленої несправності цієї застарілої аудіотехніки (погано читає диски) став вихід з ладу приводу CD, що зажадало чистку оптики та юстування приводу. Проблема може бути викликана занадто тривалою експлуатацією (понад 10 років) та, як результат, зносом деяких деталей. Внаслідок вищеописаних дій несправність вдалося усунути.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов за відремонтованою аудіотехнікою, йому повідомили, що було виконано юстування CD приводу, після чого читаються всі диски, при цьому подряпані читаються повільніше. Причина в рекордері, тому якщо виникне потреба в заміні лазера, робити це доведеться в зборі з приводом. Але проблема в тому, що швидше за все ця деталь вже знята з виробництва. Виходячи з цього, використовувати для прослуховування тільки якісні, без вад диски! Після ремонту, з урахуванням того, що CD програвач вже досить старий, поводитися з ним максимально акуратно та дбайливо, не перевантажувати, використовувати в режимі, що щадить!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.