Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не читає диски стереопрогравач компакт-дисків Pioneer PD-S503, ремонт аудіотехніки Pioneer.

Закінчення ремонту: 20.03.2020
Замовлення №: 00138
✓ Пристрій, виробник, модель

CD плеєр Піонер PD-S503 (Pioneer) японського виробництва, вже досить застарів, оскільки увійшов до лінійки 1994 року (26 років). Цей високоякісний стереопрогравач компакт-дисків доповнений інфрачервоним пультом дистанційного керування. В аудіотехніці використовується антирезонансна та антивібраційна конструкція зі стільниковим шасі та великими ізоляторами. Модель наділена роз'ємами RCA для лінійного виходу, роз'ємом для CD-Deck Sychro та для навушників (з регулюванням гучності). Пристрій із частотним діапазоном 2 - 20 000 Гц, відношенням сигнал/шум 106 дБ та динамічним діапазоном 96 дБ.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, потрібен ремонт аудіотехніки Pioneer, у роботі якої виникли проблеми, а саме, стереопрогравач не читає диски. Від нього дізналися, що це не перша несправність, тому раніше пристрій вже розкривали та виконували ремонт. Також він повідомив, що експлуатується дана техніка досить інтенсивно. Оскільки ми займаємося відновленням аудіотехніки, незалежно від року випуску чи складності несправності, її прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри тривалу та інтенсивну експлуатацію, зовнішній вигляд аудіотехніки досить добрий, видно на першій світлині. Техніку розібрали та з'ясували, що у цій моделі використовується лазерна головка PNP1239-C PNP1245-F. Діагностика показала, що з ладу вийшов привід CD, несправний механізм завантаження, на головці відсутня лінза об'єктива. Тому потрібен ремонт аудіотехніки Pioneer, який ми знаємо, як виконувати правильно.

✓ Ремонт сервісним центром

З вищеописаною несправністю ремонт полягав у наступному: відновили працездатність приводу CD та механізму завантаження, переклеїли лінзи об'єктива (від неробочої KSS-240), виконали юстування приводу, замінили пасик. На світлині №4 видно, що лінзу об'єктива знято, а на останньому знімку встановлено нову. Завдяки правильно виконаному ремонту аудіотехніки Pioneer, заявлена замовником несправність повністю усунена, диски читаються (на першій світлині видно, що індикація працює).

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт приводу CD, механізму завантаження з переклеюванням лінзи, юстируванням приводу, заміною пасика клієнт заплатив 900 грн.

✓ Причини несправності

Ця вже досить застаріла аудіотехніка, ремонт якої виконувався неодноразово, не читала диски, оскільки у роботі виникла серйозна проблема. Зокрема, з ладу вийшов привід CD, несправним виявився механізм завантаження. Крім того, не коректно виконали попередній ремонт, в результаті на головці була відсутня лінза об'єктива. Очевидно, що з такими проблемами якісно виконувати свої функції, цей стереопрогравач компакт-дисків не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеного ремонту, в результаті якого компакти добре читаються, рекомендовано диски класти на столик доріжками вгору! Не допомагати руками засуватися й висуватися приводу. З урахуванням того, що дана аудіотехніка вже досить стара і її ремонт виконується не вперше, поводитися з нею максимально акуратно та дбайливо, не перевантажувати!
 

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.