Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відкривається та закривається лоток для компакт-дисків Technics SL-PS840, ремонт аудіотехніки Технікс.

Закінчення ремонту: 26.03.2020
Замовлення №: 00157
✓ Пристрій, виробник, модель

Програвач компакт-дисків Технікс SL-PS840, зібраний в Японії в 1992 році, здатний читати всі CD і CDR диски. Дана аудіотехніка для високоякісного звуку наділена 1-бітним MASH DAC (24-бітна обробка та висока частота дискретизації). Модель з алюмінієвою передньою панеллю, регульованим роз'ємом для навушників та позолоченими гніздами. Аудіотехніка зі зручними функціями для синхронізації копіювання компакт-диска з касети, функцією зупинки відтворення на початку першої ноти будь-якої обраної доріжки (Auto Cue) та функцією PROGRAM RANDOM REPEAT. У комплекті до CD-програвача передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування з 10 кнопками прямого доступу.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця, вже досить застаріла аудіотехніка, надійшла зі скаргою - відкривається до кінця і відразу ж закривається лоток для дисків. Незалежно від року випуску чи складності несправності ми беремося за ремонт аудіотехніки Технікс, і цей випадок не є винятком. За словами замовника, попри те, що даному програвачеві компакт-дисків вже 28 років, його в ньому повністю все влаштовує, тому для нього важливо відремонтувати прилад. Також від нього дізналися, що раніше ремонт ще не виконувався, аудіотехніка використовувалася досить акуратно та дбайливо. Він припускає, що несправність пов'язана з тривалим терміном експлуатації.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині видно, що дана аудіотехніка відомої та популярної у всьому світі компанії Технікс, попри тривалу експлуатацію, у відмінному стані. Її розібрали та з'ясували, що у цій моделі використовуються блок живлення RJB0616AA, плата RJB0885A. При цьому під час діагностики ми вияснили, що проблема виникла у механізмі завантаження лотка, відповідно ремонт аудіотехніки Технікс має бути спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми перебрали та виконали складне юстування механізму завантаження лотка (видно на світлинах №4 та 5), замінили пасик. Після такого ремонту аудіотехніки Технікс заявлену замовником несправність повністю усунуто, читання дисків також перевірили.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт та складне юстування механізму завантаження лотка, заміну пасика замовник заплатив 600 грн.

✓ Причини несправності

Основна причина того, що в цій, вже досить застарілій аудіотехніці відкривався до кінця й одразу закривався лоток - з ладу вийшов механізм його завантаження. Через тривалу експлуатацію відбулося вироблення деталей, внаслідок чого знадобилося його перебирання та юстування.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вдалого ремонту замовник запевнений у тому, що цей програвач CD від компанії Технікс зможе ще не один рік порадувати своєю якісною роботою. Рекомендовано не допомагати руками засуватися та висуватися лотку. Враховуючи той факт, що ця аудіотехніка досить стара і вже виконувався ремонт, намагатися її не перевантажувати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.