Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не програє музику, не впізнає диск CD програвач Marantz CD-63SE, ремонт аудіотехніки Marantz.

Закінчення ремонту: 21.12.2019
Замовлення №: 90731
✓ Пристрій, виробник, модель

CD програвач Маранц CD-63SE (Marantz), який зібраний у Японії, належить до розряду вінтажних. Він зі здатністю програвати компакт-диски, у нього є невеликий екран, а всі кнопки управління винесені на лицьову панель.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт аудіотехніки Marantz, незалежно від року випуску чи складності несправності, ця модель прийнята в роботу. Заявлена замовником несправність - цей CD програвач не програє музику, навіть не впізнає диск (не читає диск). Разом з аудіотехнікою він приніс до сервісного центру шнур.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри те, що ця аудіотехніка вже досить застаріла, вона має досить привабливий зовнішній вигляд, акуратний, без будь-яких механічних пошкоджень корпус, про що свідчить перша світлина. До нас ремонт аудіотехніки Marantz ще не виконувався. Після розбирання з'ясували, що у цій моделі використовується плата WG286K101-4. При цьому з ладу вийшли привід та схема керування CD, що повністю підтвердила виконана діагностика.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності цієї аудіотехніки від компанії Marantz виконано заміну нових ІМС сервопроцесора TDA 1301T та приводу CD у зборі (добре видно на світлині №4), також замінено новий лазер з механікою Philips VAM-1202. Після описаного ремонту аудіотехніки Marantz всі заявлені несправності вдалося усунути - музика відтворюється та вона відмінної якості, диски читаються (видно на першій світлині).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни ІМС сервопроцесора та приводу CD у зборі + заміна лазера з механікою обійшлися клієнту 1000 грн.

✓ Причини несправності

Цей CD програвач від компанії Marantz вже досить застарів, але не дивлячись на це весь цей час він працював справно, тому його ремонт раніше не виконувався. В цьому випадку він був потрібний через те, що з ладу вийшов привід та схема управління CD, тому не програвалася музика та навіть не впізнавалася диск.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаного ремонту та заміни нових деталей, при акуратній експлуатації ця вінтажна аудіотехніка зможе пропрацювати ще тривалий час, про це повідомлено замовника. Рекомендовано не допомагати заїжджати дискам, при виникненні будь-яких проблем самостійно нічого не робити!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.