Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Погано працюють кнопки, не закривається кришка дисків у Bravis CD-3900-DM3UC, ремонт аудіотехніки Bravis.

Закінчення ремонту: 03.04.2020
Замовлення №: 00158
✓ Пристрій, виробник, модель

CD магнітола з MP3 Бравіс CD-3900-DM3UC (Bravis) з форматом акустики 2.0 та загальною вихідною потужністю 4 Вт. Ця аудіотехніка з вертикальним типом завантаження компакт-дисків та наявністю таких роз'ємів, як USB, лінійний аудіовихід, вихід на навушники 3,5 mm mini-jack. Магнітола виконана у класичному чорному кольорі, її габарити складають 330х116х224 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашому сервісному центрі можна виконати будь-якої складності ремонт аудіотехніки Bravis, незалежно від року випуску. Саме тому в роботу прийнято цю модель із заявленою несправністю - погано працюють кнопки, не закривається кришка дисків. Від замовника довідалися, що ця CD магнітола придбана досить давно та експлуатується досить інтенсивно. При цьому її ремонт не виконувався. Також він розповів, що ця аудіотехніка падала, тому, за його припущенням, виникнення несправностей може бути частково пов'язане з цим. У сервісному центрі з'ясували, що в аудіотехніці не всі кнопки управління працюють, не фіксується кришка дисководу, не читає диски. Відповідно для виконання ремонту є всі підстави.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця аудіотехніка від популярної компанії Bravis надійшла у задовільному стані. У неї не акуратний, сильно запилений корпус, не закривається кришка дисків (добре видно на світлині №1). На другій світлині можна побачити, що внаслідок падіння у магнітоли битий корпус, на ньому подряпини та потертості, погнута антена. Перш ніж виконувати ремонт аудіотехніки Bravis, її повністю розібрали та побачили, що всередині пристрій також досить сильно запилено. Проведена діагностика показала, що проблема в несправному приводі CD, з ладу вийшов модуль управління.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано пропаювання всієї плати управління (див. світлину №3), замінено мікрокнопки в кількості 8 штук, зроблено чищення оптики та приводу. Крім того, виконано реставрацію, а саме, підклеювання корпусу (добре видно на 4 світлині). Зроблено чищення від пилу та бруду, що скупчився. Після ремонту аудіотехніки Bravis заявлені несправності результативно усунуті - всі кнопки управління працюють, кришка дисководу закривається та відкривається. На останній світлині ця аудіотехніка після ремонту.

✓ Загальна вартість ремонту

За пропаювання всієї плати, чистку оптики та приводу, заміну 8 мікрокнопок та підклеювання корпусу замовник заплатив 350 грн.

✓ Причини несправності

Ця аудіотехніка, що вже досить застаріла, від відомого та популярного виробника Bravis вийшла з ладу з кількох причин. По-перше, несправним виявився модуль управління, якому знадобилася пропайка. По-друге, не працював привід CD, який також вдалося відремонтувати. По-третє, заміні підлягали всі 8 мікрокнопок, відповідальних за управління магнітолою. І насамкінець, внаслідок падіння з висоти постраждав корпус, погнулась антена, що також негативно позначилося на роботі аудіотехніки.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконання ремонту рекомендації стосувалися того, щоб поводитися з аудіотехнікою максимально акуратно та дбайливо. Не тиснути з зусиллям на кнопки! Акуратно закривати та відкривати кришку дисковода! Берегти магнітолу від падінь та інших механічних впливів!

 

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.