Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Спочатку не бачив диски, потім перестав виїжджати лоток із диском у CD програвачі NAD C 546BEE, терміновий ремонт для аудіотехніки.

Закінчення ремонту: 15.06.2020
Замовлення №: 00391
✓ Пристрій, виробник, модель

CD програвач НАД C546 BEE китайського складання з наявністю USB входу, завдяки якому можна прослуховувати MP3 та WMA файли з бітрейтом до 384 кб/секунду із зовнішніх носіїв, таких як флеш-накопичувачі та жорсткі диски. Модель з динамічним діапазоном 95 дБ, рівнем аудіо сигналу на цифровому коаксіальному виході 500 ± 150 мВ та рівнем вихідного аудіо сигналу 2,2 ± 0,2 В. Ця аудіотехніка з частотним діапазоном 5 Гц - 20 кГц (± 0.5 д) / Шум 118 дБ. CD-програвач оснащений вихідними роз'ємами RCA, цифровим коаксіальним та оптичним роз'ємом Toslink, тригерним входом 12 В, а також входом ІЧ-управління, що дає користувачеві широкі можливості не тільки підключення, але і управління цим пристроєм.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нас за допомогою, потрібний терміновий ремонт для аудіотехніки. Заявлена несправність – спочатку CD програвач перестав бачити диски, потім взагалі перестав виїжджати лоток із диском. Оскільки пристрій вийшов з ладу вперше, його ще не розбирали. Ми завжди йдемо назустріч своїм замовникам, ніколи не відмовляючи у терміновому ремонті, і цей випадок не виняток.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині видно, що аудіотехніка в досить хорошому стані, має акуратний корпус чорного кольору, на якому відсутні будь-які механічні пошкодження. У сервісному центрі лоток також не відкривався. Після того, як програвач розібрали, з'ясували, що ньому використовується плата B08600. У ході виконаної діагностики стало зрозуміло, що терміновий ремонт для аудіотехніки неминучий, оскільки проблема виникнення несправності в механізмі завантаження лотка, що вийшов з ладу, який підлягає відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у заміні двигуна завантаження (LOAD-мотора), про що свідчить світлина №3 та подальшому регулюванні механізму завантаження. В результаті після такого термінового ремонту для аудіотехніки заявлену несправність вдалося повністю усунути, оскільки лоток з дисками відкривається, він добре виїжджає та заїжджає (світлина №5). Такий ремонт змогли виконати лише за кілька днів.

✓ Загальна вартість ремонту

За терміновий ремонт із заміни в аудіотехніці двигуна завантаження диска, а також регулювання механізмів завантаження та читання замовник заплатив 1100 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цій аудіотехніці не відкривався лоток (не виїжджав лоток з диском) цілком зрозуміло. Несправність виникла через те, що з ладу вийшов механізм завантаження лотка, в якому була потрібна заміна LOAD-мотора. Це дозволило повністю вирішити проблему, причому в найстисліші терміни.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб подібна несправність не виникла знову та знову не знадобився ремонт, майстер рекомендував цю аудіотехніку, яка вже трохи застаріла використовувати в більш щадному режимі. Використовувати для прослуховування виключно якісні, без ушкоджень (не подряпані) диски! Не допомагати приводу руками виїжджати чи заїжджати! Не нехтуючи цими простими правилами, можна бути впевненим у тому, що ця аудіотехніка працюватиме ще досить тривалий час. Якщо знову виникнуть проблеми, негайно звертатися за допомогою до фахівців!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.